Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Dr.Hauschka  (Pročitano 559 puta)
Elena
Gost


« poslato: 15.03.2005. 17:42 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li neko ima iskustva sa Dr. Hauschka kozmetikom?
 Imaju neki nov, "klin se klinom izbija", princip negovanja koze, npr. za masnu kozu preporucuju iskljucivo masne preparate,  a za suvu neke lagane kreme kako bi koza sama sebe pocela vlaziti ili prestala previse mastiti. Zvuci logicno. Mnogi ih hvale, ali zelim da cujem jos neka iskustva pre nego sto se odlucim da bilo sta kupim.
Sačuvana
Ivi
Gost


« Odgovor #1 poslato: 23.03.2005. 18:57 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam pocela korististi to ulje za masnu kozu.  Istina je da je masnu kozu bolje njegovati uljima nego je isusivati jer ce se onda jos vise mastiti.  Ali treba biti uporan s tim uljem, ne nakon mjesec dana prestati s koristenjem.
Koza je u pocetku masna, ali kasnije vise nije.
jedino me smeta kod tog ulja sto nema lijep miris, ali mislim da je bolje sto nema, jer od onih preparata koji maju parfem u sebi, dobijem osip.
Mislim da bi trebala probati s tim preparatima.
Sačuvana
Elena
Gost


« Odgovor #2 poslato: 23.03.2005. 21:02 »
Odgovori sa citatomCitat

Ivi, hvala na odgovoru. Ja nisam mogla istrpiti, pa sam vec kupila malo pakovanje Rose day cream, i moram reci da nisam pogresila. Vec nakon prve upotrebe koza mi je bila nekako lepsa.
Ni ja nisam bila bas odusevljena mirisom prvi put, ali kasnije se naviknes.
Moja prijateljica je takodjer presla na ovu kozmetiku i pocela je prvo sa ampulama, kako se i preporucuje, eto ja sam to preskocila ali ipak nisam imala nikakvih problema. Sve u svemu, za sad sam zadovoljna.
Ne znam gde ti kupujes, cene su ovde u Srbiji paprene, ovo mini pakovanje od 5ml sam platila preko 300 din. i evo vec je vreme da se kupi novo.
Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu