Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Q10  (Pročitano 513 puta)
Nina
Gost


Q10
« poslato: 04.04.2005. 22:25 »
Odgovori sa citatomCitat

 Da li neko zna da li su preparati sa Q10 za sve uzraste ili ne?!

Sačuvana
Nina
Gost


« Odgovor #1 poslato: 04.04.2005. 22:26 »
Odgovori sa citatomCitat

Mislim za devojke ili za starije osobe?
Sačuvana
MARIGOLD
Gost


« Odgovor #2 poslato: 02.05.2005. 14:34 »
Odgovori sa citatomCitat

Coenzyme Q10 je prirodni buster imuniteta.Svaki zdravi organizam ga ima,ali godinama Q10 se gubi narocito kod zena koje su sklone oboljevanju,koje imaju slab imun sism,tako da danasnji doktori prporucuju svim zenama uzimanje Q10 ,jer on pomaze jacanju imunog sistema samim tim stiti nas od raznih virusa ,infekcija i jednostavno jaca organizam i njegov odbrambeni sistem.Posebno se preporucuje zenama koje su sklone vaginalnim infekcijama,yeast infekcijama odnosno zenama koje se bore sa candidom.Kao sto sam rekla on se nalazi u tijelo i u svakoj zdravoj osobi koja nije sklona infekcijama i oboljenjima ,kao i djevojkama koje su zdrave i nemaju nikakvih zdravstvenih problemanije potreban .Jer Q10 jeessential element koji se nalazi u nasem organizmu i zaduzen je za proizvodnju energije u organizmu ali ako je organizam slab i slabog imuniteta treba da se uzima kroz tablete da se dogradjuje.Posebno je poznato sa godinama da opada proizvodnja Q10 u organizmu sto znaci posebno ljudi u poznim godinama trebali bi da ga nadoknadjuju,ali isto tako i osobe sa slabim imunitetom,odnosno osobama sklonim infekcijam i virusima.
Sačuvana
dani
Gost


« Odgovor #3 poslato: 04.05.2005. 15:33 »
Odgovori sa citatomCitat

ja sam u nekoj svojoj 22-23god. koristila nivea sa q10 kremu i posle 3 dana na licu mi se pojavio sitan,crven osip! dermatolog mi je rekao da su te kreme za starije od 30god. zato prvo probajte! za oralno uzimanje q10 ne znam,jer nisam probala. ali posle ovog sto sam procitala-hocu!
Sačuvana
Lanna
Gost


« Odgovor #4 poslato: 28.08.2005. 16:31 »
Odgovori sa citatomCitat

Koliko moze da se pije vremenski Q 10?
Sačuvana
milja
Gost


« Odgovor #5 poslato: 21.10.2005. 16:28 »
Odgovori sa citatomCitat

ja  sam lekar i imam  mnogo iskustva  sa Coen. Q  10  mogu  da ga  koriste  svi cak i deca
Sačuvana
Ljiljana
Gost


« Odgovor #6 poslato: 14.01.2006. 18:22 »
Odgovori sa citatomCitat

Koristim nivea Q10 kremu (noćnu i dnevnu )skoro 10 godina i mogu vam reći da sam zadovoljna .Osim krema koristim i nivein antirid (za bore oko očiju),ako se koristi redovno zaista pegla bore.Imam 40 godina i osim ovih krema povremeno čistim kožu sa piling kremama posle kojih stavim neku hranljivu masku koju ponekad pravim sama ,ali češće naručim Avon maske za suvu kožu.Odlične su.
Sačuvana
maca25
Gost


« Odgovor #7 poslato: 20.01.2006. 14:13 »
Odgovori sa citatomCitat

 Koristim nivea visage natural booster pise da je od 25 do 30 godine nije losa, hidratantna,nije jaka,jeli koristio jos neko?
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu