Herbateka    
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: HerbaLife  (Pročitano 1550 puta)
MilenaJ
Gost


« poslato: 21.04.2005. 11:51 »
Odgovori sa citatomCitat

Jel moze neko da mi kaze svoja iskustva sa HerbaLife proizvodima?
Unapred vam se zahvaljujem.
Sačuvana
sabrina8
Gost


« Odgovor #1 poslato: 22.04.2005. 23:27 »
Odgovori sa citatomCitat

ja sam prosle god koristila herbalife produkte za mrsavlene i samnjila 8kg za tri meseca  ali  cim sam prestala opet sve isto malo po malo i djaba muka, mozda neko ima bole iskustvo.
Sačuvana
Mira
Gost


« Odgovor #2 poslato: 17.05.2005. 12:39 »
Odgovori sa citatomCitat

HerbaLife je zaista dobar.moj sin je koristio kada su mu pubertetske bubuljice prešle u hronično oboljenje kože.sada je super, a što se tiče mršavljenja poznajem puno žena koje se hvale na Turbo shlank Božen-cosmetic
Sačuvana
Angela
Gost


« Odgovor #3 poslato: 14.07.2005. 18:49 »
Odgovori sa citatomCitat

 

Ja sam koristila Herbe Life proizvode za mrsavljenje i mogu da kazem da su se pokazali dosta djelotvorni.Ja sam bila zadovolkna uspjehom i tebi ih od srca preporucujem.

Sačuvana
zlata
Gost


« Odgovor #4 poslato: 23.10.2005. 15:51 »
Odgovori sa citatomCitat

moj sin koristi harbalife za debljanje.Zato sto je imao malu kilazu.A kako pije te proizvode ima mjesec dana dobio je  kg.I bolje se osjeca.Cak je poceo prodavati te proizvode.Ako je neko zainteresovan nek se javi na njegov emal a to je

Ako hoces smrsati

                debljati
i dobiti ekstra energiju

Za bolji zivot

Zdrava cjela famelija

stupiti u kontakt sa njim poslati vas emal.Ima informacije na Danskom i Bosanskom.Ovi proizvodi su 100% prirodni.I koriste se protiv razni bolesti.
Priznato je u 59 zemalja.

zdravo Zlata
Sačuvana
vera
Gost


« Odgovor #5 poslato: 30.11.2005. 15:22 »
Odgovori sa citatomCitat

To su 100% prirodni proizvodi, ja koristim proizvode za negu lica vec 10 godina ,a pre deset godina sam izmrsavila sa ovim proizvodima i godinama imala istu kilazu. Ako neko zeli da se ukljuci o dobije popust (25% odmah) neka me se javi na ovu e-mail adresu. MilenaJ Napisano:

> Jel moze neko da mi kaze svoja iskustva sa HerbaLife
> proizvodima?
> Unapred vam se zahvaljujem.

Sačuvana
verica
Gost


« Odgovor #6 poslato: 06.02.2006. 09:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Ciji su proizvodi Herbalife proizvodi, sta sve imaju u ponudi i da li ima zvanicne prodaje u apotekama ili sl. Interesuje me i cena. Pozdrav
Sačuvana
radmila75
Gost


« Odgovor #7 poslato: 10.03.2006. 21:20 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam uzela proizvode za mrsavljenje,nisam nikako zadovoljna.Uzela sam od jagode,kad se izmesa sa mlekom,ukus je uzasan.Smrsala sam 2 kg za skoro mesec dana ali su se kile vratile munjevitom brzinom.Znaci herbalife za dorucak i za veceru,moze se jesti rucak ali sa nesto mesa i povrcem,moze se pojesti jabuka u toku dana,to se vise nije moglo izdrzati koliko sam gladna bila,uzas.Pozdrav.
Sačuvana
radmila75
Gost


« Odgovor #8 poslato: 10.03.2006. 21:21 »
Odgovori sa citatomCitat

E da,Verice,pitala si za cenu,ja sam platila 120 eura za mesec dana.
Sačuvana
nelica
Gost


« Odgovor #9 poslato: 26.03.2006. 21:39 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam pila Herbalife 6 meseci i za tih 6 meseci skinula 10 kg,prezadovoljna sam.Lakse i lepse sam se osecala i gubila kilograme.Radmila koristi ukus keksa,odlican je.Moj je tretman kostao 92 eur mesecno.Isplatilo se,i sada ponekada popijem sejk.

Pozdrav svima
Sačuvana
KENA
Gost


« Odgovor #10 poslato: 27.03.2006. 15:04 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav drage moje dame! Već duže vrijeme redovito pratim forum na herbateci i jako mi se sviÄ‘a i dosta sam toga naučila. Prvi se puta javljam i nadam se da neću nikoga uvrijediti sa ovim Å¡to ću sada napisati. "ŽELITE LI SMRÅ AVITI I ZARADITI", tako glase oglasi koji mame ljude koji imaju problem sa kilama i sa financijama. I ja sam se javila na jedan takav oglas, pa sam otiÅ¡la na jednu prezentaciju. Nisam mogla izdržati do kraja jer je to bila predstava za  rasplakati se od muke. HerbaLife je samo jedan u nizu od proizvoda koji mami ljude da troÅ¡e novac na glupost. Rijetko tko se može pohvaliti da je skinute kile zadržao i nakon prestanka koriÅ¡tenja tih proizvoda. ZaÅ¡to? Zato jer su im prehrambene navike ostale iste kao i prije upotrebe tih Å¡eikova. Razmislite koliko zdravog povrća i voće možete kupiti za te eure koje spominjete da troÅ¡ite na te proizvode. Koliko samo dobrih i zdravih ručkova možete skuhati i podijeliti sa svojim ukućanima. Prolistajte malo po forumu i po temama pa ćete vidjeti kako ljudi na zdrav naćin skidaju kile. Bez muke nema nauke. To  je sve od mene za ovaj puta! Pozdrav sa nadom da se neće niko naći uvrijeÄ‘en.
Sačuvana
Нена*
Gost


« Odgovor #11 poslato: 09.04.2006. 15:51 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav Kena, verovatno u momentu nemas viska kg, kao mi neke...pa tako olako pricas o gojaznosti - koja je po meni, uzgred receno, bolest kao i sve druge bolesti!
Jer, leto se blizi i ne mozemo se vise skrivati u crnim pantalonama. Verovatno svaka od nas misli(k'o sto ja mislim!) DA MI JE SAMO SKINUTI NESTO KG; ONDA BIH NARAVNO - nastavila sa 'zdravom ishranom'...


Sto se tice 'herbalajf' - a, jedini put da sam nesto 'drzala' bilo je jedino to '02 i stvarno sam tad lepo, uspesno skinula 'salo' ali mi je malo skupo, jer pored 'sheika' moras da uzimas one kapsle "zelenu i bez", da pijes caj(koji je dosta skup i neukusan), te minerale i vitamine.

Inace, postoje i drugi 'sheik'- ovi koje mozes kupiti u apoteci, i pijenje istih preporucuje zdr. organizacija kod prekomerne gojaznosti kao UVOD I MOTIVACIJU da se postepeno predje na nemasnu i nekaloricnu hranu...
ima u tome nesto, veruj!
Sačuvana
KENA
Gost


« Odgovor #12 poslato: 09.04.2006. 18:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Draga Heha! Momentalno imam viÅ¡ka samo 5 kg jer sam 16 kg skinula kroz godinu dana. Jako dobro znam kako je imati viÅ¡ak kilograma, skrivati se u Å¡irokoj odjeći itd. Gojaznost je bolest ,ali nama u glavi. Kad jednom doneseÅ¡ odluku, ali čvrstu odluku da je dosta debljine i da treba stati onda je to to. Nisam koristila nikakve proizvode ni tablete za mrÅ¡avljenje jer mislim da su Å¡tetne. Obroke sam količinski smanjila, a brojčano sam ih povečala. ViÅ¡e povrća i voća i piti puno tekučine (3 l). NiÅ¡ta iz svoje uobičajene ishrane nisam izbacila samo sam unjela viÅ¡e voća i povrca. Kad sam izgubila prve dvije kile znala sam da je to ono Å¡to hoću i počela sam sa laganim treninzima i vježbama (kod kuće). Novac koji bi troÅ¡ila na razne Å¡eikove ja sam potroÅ¡ila i troÅ¡im na kreme za tijelo da bi se koža lakÅ¡e povukla i vratila na svoje mjesto. I joÅ¡ neÅ¡to da ne misliÅ¡ da sam neka balavica, jer mlaÄ‘ima sve to skupa nije neki problem, imam 39 godina i dva poroda iz sebe  koja su me i dovela do 20-ak kg viÅ¡ka koje sam godinama vukla za sobom. Ja i dalje tvrdim da HerbaLife nije rijeÅ¡enje!!!!

Sačuvana
Nena*
Gost


« Odgovor #13 poslato: 13.04.2006. 22:23 »
Odgovori sa citatomCitat

Uf, KENA samo da te pozdravim!
Stvarno si veliki borac, jer odstraniti 20 kg nije nimalo lako...i iz svake tvoje reci izbija logika, stvarno je tako kao sto ti rezonujes. Svaka cast, tako nastavi!
Sačuvana
jadranka karac
Gost


« Odgovor #14 poslato: 19.05.2006. 10:48 »
Odgovori sa citatomCitat

jadra

Ja isto tako mislim i slazem se sa mnogima da je Herbalife bacanje novaca
zato sto sam i ja trosila ito taj preparat. sve kile su se ponovo javiloa.
mislim da je najbolje prirodnim putem  kao sto je to radila i Nena.
bravo samo tako ko ima viska kilograma samo cvrsta volja .
jer i ja sam tako  zdravom hranom i raznim vjezbama postigla zeljene
smanjenje kiglograma.  
svima lijep pozdrav.
Sačuvana
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu