Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Shea butter i kokosovo ulje???  (Pročitano 469 puta)
Sarah
Gost


« poslato: 11.05.2005. 10:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li neko zna gdje mogu u Sarajevu kupiti shea butter i kokosovo ulje? Probala sam u nekim prodavnicama i apotekama, ali me gledaju ko da sam tražila kartu za  mars. Da tražim u prodavnici zdrave hrane, znam za onu u klasu, ali ono Å¡to sam ja vidjela unutra meni viÅ¡e liči na Å¡verc komerc nego na zdravu hranu.
Ako neko ima neku informacija bila bih zahvalna!
Sačuvana
nana
Gost


« Odgovor #1 poslato: 18.05.2005. 09:00 »
Odgovori sa citatomCitat

otvorila se nova prodavnica makrobioticke hrane u ulici Skenderija (ne znam broj) ali to je ona nova zgrada malo ispod galerije Paleta. ne znam da li imaju ovo sto trazite ali su inace dobro opremljeni.
Sačuvana
Sarah
Gost


« Odgovor #2 poslato: 26.05.2005. 12:13 »
Odgovori sa citatomCitat

Bila sam u toj prodavnici i nemaju ni jedno ni drugo. Pa ne mogu da vjerujem da nema nigdje, trazila sam i u apotekama, ali nista. U svakom slucaju hvala ti !
Sačuvana
mirabel
Novajlija
*
Poruke: 2


« Odgovor #3 poslato: 07.08.2008. 18:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Zdravo ja zivim u Nemackoj i mogla bih ti nabaviti Shea butter i kokosovo ulje ako ti toliko to znaci.Posalji tvoj br. tel. ja cu tebe nazvati pa cemo se dogovoriti ja imam cerku bolesnu i znam sta znaci kad nesto trazis a nemozes nabaviti ma kolko platio.Moj  e-hotmail
koliko sam ja mogla da shvatim ti zivis u sarajevu zar ne?selam alejkum ve rahmeulahi ve berekatuhu.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu