Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: pomozite mi  (Pročitano 481 puta)
jasmina1
Novajlija
*
Poruke: 1


« poslato: 19.06.2005. 23:18 »
Odgovori sa citatomCitat

 zeljela bi da vas zamolim ako iko zna nesto za skidanje dlacica sa lica davno sam cula da moze sa limunom i secerom da li neko tacnije ista zna oko toga kako se to mjesa ja vam se zahvaljujem svima unapred.
Sačuvana
Ellena
Gost


« Odgovor #1 poslato: 27.06.2005. 11:11 »
Odgovori sa citatomCitat

Jasmina,
tesko da ces to moci sama da uradis, tj. za to treba biti malo vest.
Par puta sam probala, ali nijednom mi nije uspelo.
I mislim da nije sa limunom, nego sa limuntusom, secerom i vodom.
Ipak, sustina skidanja tom smesom ista ti je kao i skidanje voskom, namazes tracicu i povuces.
By the way, imam slican problem kao ti:(
Pozz
Sačuvana
suzy
Gost


« Odgovor #2 poslato: 27.06.2005. 22:03 »
Odgovori sa citatomCitat

nista bez laserajasmina1 Napisano:

>  zeljela bi da vas zamolim ako iko zna nesto za skidanje
> dlacica sa lica davno sam cula da moze sa limunom i secerom da
> li neko tacnije ista zna oko toga kako se to mjesa ja vam se
> zahvaljujem svima unapred.
Sačuvana
mirsen
Gost


« Odgovor #3 poslato: 01.08.2005. 10:14 »
Odgovori sa citatomCitat

imam na celu i po licu bubuljica probao sam sve i bio sam kod doktora on mije prepostavijo neku kremu ali i to nepomaze . zeleo bi da mi vi pomognete ako znate st je dobro za bubuljice bio bi vam zahvalan cao
Sačuvana
vichy
Gost


« Odgovor #4 poslato: 01.08.2005. 21:51 »
Odgovori sa citatomCitat

     cao,
za bubuljice ti je najbolje da koristis kaladont za zube uvece prije spavanja namazes kaladontom mjesto gdje imas bubuljice i prespavas sa tim ujutro se umijes normalno to koristi i sigurna sam da ce ti pomoci jer kaladont isusiva lice ako nebude uspjelo sa tim mozes sa sapunom pokvasis lice da ti bude vlazno utrljas sapun da se pjeni i sacekaj da se osusi isto prespavaj sa tim i umijes lice samo sam ti zaboravila reci kaladont moze da te pece ali izdrzi jer stvarno je dobar za probleme sa bubuljicama mazi dok te neprode.
Zelim ti puno uspjeha sa ovim pa javi se jeli uspjelo
Sačuvana
sazema
Gost


« Odgovor #5 poslato: 07.10.2005. 21:28 »
Odgovori sa citatomCitat

Kakvom te Bog stvorio takva si najbolja i ne trebas nista ni vise ni manje da odstranjujes sa svoga tijela. Kada to shvatis, vidjet ces da ti vise nista nece smetati.
Sačuvana
Lejla
Novajlija
*
Poruke: 13


« Odgovor #6 poslato: 11.08.2008. 23:31 »
Odgovori sa citatomCitat

Jasmina u potpunosti te razumjem.Imam problem sa dlacicama na licu od kako imam visak kilograma.Usljed hormonalnog disbalansa pocele su mi rasti dlake na bradi.Ja ih tretiram voskom,mada ni to nije dobra metoda.Uvjek ih je sve vise i vise.Ko nema takav problem ne moze ni da zamisli o cemu se radi.Naravno da ti smeta i da trebas da se boris protiv toga.Ja sam cula za laser koji odstranjuje u potpunosti dlacice ako odes na 3-4 tretmana.Isto tako sam cula da je strasno skupo.Kod nas u Sarajevu samo jedan doktor to radi.Sada sam u fazi istrazivanja i vrlo vjerovatno da cu se odluciti da se zauvjek rijesim dlacica...
Sačuvana

Lejla
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu