• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Author Topic: grudi  (Read 812 times)

tanja

  • Guest
grudi
« on: 03.10.2005. 04:05 »
  •  
da li neko moze da mi kaze kako da se ucvrste grudi
Logged

cani

  • Guest
Re: grudi
« Reply #1 on: 06.10.2005. 20:25 »
  •  
da li neko moze da mi kaze kako da se ucvrste gruditanja Napisano:

> da li neko moze da mi kaze kako da se ucvrste grudi
Logged

e

  • Guest
Re: grudi
« Reply #2 on: 06.10.2005. 21:45 »
  •  

svaku noc pred spavanje masiras hladnom vodom podrucje oko grudi kruznim pokretima ili radis vjezbe tako sto spojis dlanove uspravno u visini grudi, laktovi podignuti i guras praveci pritisak u podrucju grudi. ovo su malo dugortajnije metode i ne znam kako djeluju nakon porodjaja i dojenja.
Logged

sazema

  • Guest
Re: grudi
« Reply #3 on: 07.10.2005. 21:25 »
  •  
Samo dosta vjezbi za prsa, medjutim i plivanje je dobro... i ne sikiraj se za svoje grudi :)
Logged

Zrinka

  • Guest
Re: grudi
« Reply #4 on: 31.01.2006. 07:14 »
  •  
Glavni je problem sto si jako surova dok gledas svoje grudi. Ako su ti velike ludost je ocekivati da budu tvrde kao kamen i da stoje pod 90 stepeni u odnosu na telo (naravno ukoliko su silikoni i to je moguc) Ako gledas sve sa vedrije strane onda ces znati da sav  muski svet ne voli bas tvrde grudi jer ukusi se razlikuju
Ali na stranu sa muskarcima gledaj mekocu svojih grudi iz drugog ugla - mekane grudi su pravi blagoslov kad odes kod doktora jer se lakse pregledaju i lakse se uocavaju nedostaci
itd. itd....
Sve  je u tome kako gledas na svet oko sebe i na sebe samog
Da li si optimista ili pesimista.
Sve je u glavi  :-)))))))))))
Logged

pufnica

  • Guest
Re: grudi
« Reply #5 on: 25.09.2007. 12:34 »
  •  
Najbolji recept za cvrste grudi je masaza jabukovim sircetom i to kruznim pokretima istovremeno - jedan dlan u smeru kazaljke na satu, a drugi suprotno! Odlicno je, a i jabukovo sirce je dobro za rad srca, tako da imate duplu korist!!!
Cmokic
Logged