Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: pristici  (Pročitano 360 puta)
nika
Gost


« poslato: 05.02.2006. 19:43 »
Odgovori sa citatomCitat

 Vec pola godine imam problema sa pristicima i sad me vec stvarno pocinju zivcirati. Nisu to neke strasne akne ali ipak nagrdjuju lice. Inace mi koza nikad nije bila potpuno bez pristica ali u zadnje vrijeme se jednostavno ne daju zaustaviti. Mislim da bi uzrok mogle biti kakve hormonalne promjene. Neznam vise sto da koristim protiv, pokusala sam razne gelove za umivanje i prirodnim putem, do sad nista nije pomoglo. ÄŒula sam da je dobro lice mazati rakijom ali bojim se da bi mi to moglo nadraziti kozu. Imate kakav prijedlog?
Sačuvana
OPASNO
Gost


« Odgovor #1 poslato: 07.02.2006. 14:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Pročitala sam ovde na forumu ja mislim, da je protiv bubuljica i akni, najbolje umivati lice, više puta na dan čistim limunovim sokom, a možeš i prepoloviti limun i s tim mazati lice. Ja još to nisam probala, al što pre ću!!!

pozz
(Javi ako bude rezultata)
Sačuvana
nika
Gost


« Odgovor #2 poslato: 07.02.2006. 19:51 »
Odgovori sa citatomCitat

Hmmm, to nisam nigje cula.... Za sad se drzim rakije :Dcini mi se da nije lose, ako ne uspije mogla bi probat s limunom...
Sačuvana
nika
Gost


« Odgovor #3 poslato: 13.02.2006. 20:43 »
Odgovori sa citatomCitat

A joj sto nece nitko vise dat neki fini djelotvorni savjet za malu pubertetliju?
Sačuvana
Freeholland2002
Gost


« Odgovor #4 poslato: 14.02.2006. 11:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Niko,  
ma kakve hormonalne promjene. Nisi ti jedina niti rijetka pa hormoni. Ostavi hormone na miru. Svi imaju hormone a sasvim sasvim rijetko se poremete.

nego lijepo ti uzmi Kamilicu pa ispiraj lice cajem od Kamilice. To pomaze a rakija ce ti vremenom ipak "spaliti" povrsinu koze pa se mogu pojaviti crvene fleke koje neces lako odstraniti.

poslusaj ti pa pocni sa kupkama lica u Kamilici, vidjet ces da je to OK i da rakija bolje da stoji za popit kad je slavlje a ne da se trosi za male problemcice.

Srecno Niko
Sačuvana
nika
Gost


« Odgovor #5 poslato: 14.02.2006. 21:07 »
Odgovori sa citatomCitat

:Dma shvacam i ja da malo pretjerujem... hvala na savjetu, temu mozemo smatrati zatvorenom... ima i gorih stvari u zivotu od ovoga,puno gorih, samo sto covjek zaboravi.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu