Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: ozljci od opekotina  (Pročitano 417 puta)
curica
Gost


« poslato: 14.04.2006. 23:46 »
Odgovori sa citatomCitat

da li neko ima iskustva sa oziljcima 2b stepena i kako ste to lecili, ako je to uopste moguce? hvala unapred
Sačuvana
jeca
Gost


« Odgovor #1 poslato: 05.05.2006. 04:09 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam imala nezgodu i deo palca na nozi mi je otkinula neka teska kutija kada sam imala 9 god. Uz operacije i sve jedina stvar koja mi je pomogla je saljiceva mast koja mi je potpuno vratila kozu nokat raste normalno i sada imam 26 godina kada god je neki slican problem ja koristim jomelop saljicevu mast i jekoderm sjajni su i idu na opekotine
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #2 poslato: 11.06.2006. 22:53 »
Odgovori sa citatomCitat

Pre dve godine moja je cerka imala operaciju.Opekotine su bile II i III stepena.Saljic definitivno pomaze!Ne kupujte nikakav kontratubex,dermatix i sl.Mnogo para-ucinak nikakav!Sto se tice Saljica,probajte!Nesnosan svrab koji osetite je samo znak da melem funkcionise.Ne pijte nikakve lekove da bi ublazili svrab,nece Vam uspeti.Pozdrav!
Sačuvana
angel-
Gost


« Odgovor #3 poslato: 12.06.2006. 09:13 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam koristila Saljicev melem. Odlican je.Nije mi ostao oziljak od opekotina.

Sačuvana
Natalija
Gost


« Odgovor #4 poslato: 02.07.2006. 13:25 »
Odgovori sa citatomCitat

Da ne zna neko neka mast ili maska za oziljci iz bubuljica. Bila sam izgorena od koznog lekara koj namesto obicno stiskanje mitesera, radio je forezu, cula sam da je taj lekar dobar, ali mene je to unishtilo, na jednom delu moj je obraz sav pocrvenjen i sa malim oziljcima i vnatreshen gnoj, strava
Mijem se sa caj od zalfije i stavjlam sad sve shto je svezo i ljepo za kozu, melem stavjam jednom nedeljno buduci da je melem shta ga prodaje edna zena dosta mrsan i ne znam kako to delije na gnoj, sigurno ne dobro
Cula sam za shaljiceva mast za oziljke ali neznam dali se primenuje za ovakav problem
Savet od mene za mitesera posetite dobru kozmeticarku, Sad mesto lepo lice, imam lepo lice sa samo jedan deo unakazen da recemo, ja bar tako se gledam
Zna li neko dali ulje od kantariona zamastiti dopolnitelno lice
i kako deluje svez krastavac, moze i savet naravno
Sačuvana
Slavica-3863
Gost


« Odgovor #5 poslato: 12.12.2006. 11:06 »
Odgovori sa citatomCitat

Daja zenes ovaa bilka Pitom trn-Snikus benedictus.Od ovaa bilka iskoristija korata od korenot.Treba da se przi korata so 100 gr.salo korenot da bide 50 gr a i da e poveke ne e stetno.Toa seprzi 15 min na sredna temperatura.,,,,,,,,,,
Sačuvana
ankeblue
Gost


« Odgovor #6 poslato: 25.01.2007. 20:51 »
Odgovori sa citatomCitat

ZA OPEKOTINE PROBAJTE ALOE VERU,BILO KOJE VIDOVE TRETIRANJA KOZE
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu