• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Author Topic: Mucnina i bolovi zeludca  (Read 1164 times)

Ena

  • Guest
Mucnina i bolovi zeludca
« on: 22.05.2006. 12:16 »
  •  
Molim vas za pomoc.
Moja djevojcica kojoj je 16 god. ima svakog jutra bolove u zeludcu i mucninu. Lje kari su joj radili sve moguce analize i snimanja nista ne pokazuje. Pre dva dana sam pocela joj davati po jednu supenu kasiku rakije Pelinkovac prije spavanja i oko 5 izjutra. Mozda netko od vas me moze posavjetovati.

Unapred zahvalna zabrinuta mama iz Svedske.
Logged

dalmatinka

  • Guest
Re: Mucnina i bolovi zeludca
« Reply #1 on: 27.05.2006. 22:45 »
  •  
Nek proba pit svedsku grencicu (zlicicu,razmucenu u casi vode pola sata prije jela)..moze i ujutro..Ali nikako za vrijeme mjesecnice!
Neka jede manje obroke ali cesce,te treba paziti da ne jede tesku hranu..
Mozete joj i dati da pije stolisnik..Caj od stolisnika dobar je za zelucane probleme.

Logged

Muzejen

  • Guest
Re: Mucnina i bolovi zeludca
« Reply #2 on: 29.05.2006. 10:24 »
  •  
Hvala ljepa na odgovoru Dalmatinka

Da cula sam za Svedsku grancicu ali necete vjerovati da ga nema ovde u Svedskoj, u biljnim apotekama kao i u obicnim kazu da nikad nisu culi za nju, sto je jako cudo. Namjeravam doci na ljetovanje dole i tako se nadam da je mogu naci kod nas. Sto se tice stolisnika neznam sta je to ali cu se raspitati i naci.

Pozdrav, Ena
Logged

Marilyna

  • Guest
Re: Mucnina i bolovi zeludca
« Reply #3 on: 11.10.2006. 17:46 »
  •  
Svedska grancica ima za kupiti u Svedskoj u priridnim apotekama npr. naturapoteket ili LIFE. Zove se SVENSKA DROPPAR.

Pozdrav

Marilyna
Logged

Todorovic Dragan

  • Guest
Kamen u zucnoj kesi
« Reply #4 on: 10.07.2007. 23:12 »
  •  
Zna li neko neki lek ili caj za izbacivanje kamena iz zucne kese i bubrega.I da li jedan caj moze pomoci za obe bolesti,
Unapred zahvalan za odgovor.
Logged

Ermedina

  • Guest
Re: Kamen u zucnoj kesi
« Reply #5 on: 08.08.2007. 19:17 »
  •  
Meni nista nije pomoglo za kamenac u zucu. Samo operacija.
Posto su moji "kamencici"bili veci nije bilo sanse za napad.
I tako ti ja zatrudnim. U skoro sedmom mjesecu trudnoce dobijem napad, upalu, zucne kese i oni me bogami operisase prvi dan kad sam sa trudnocom usla u sedmi mjesec.
Sve se dobro zavrsilo hvala bogu. Trudnocu sam donijela do kraja.Medjutim, nakon dvije godine isti bolovi. Kad nakon mjesec dana ispitivanja skuzili su da me je jedan kamen ostao negdje u zucnom kanalu pa su ga izvadili, vjerovali ili ne kroz usta sa teskom mukom i bolovima. Moj savijet ......imas kamen .....vadi.To nije strasna poeracija, naprave par rupica i gotovo. Kod mene je bio veliki rez zbog bebe.
Zelim ti puno uspjeha. Holandija.
Logged