Herbateka    
Stranice: 1 [2] 3
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Trudna ili debela  (Pročitano 1200 puta)
znatizeljna
Gost


« Odgovor #15 poslato: 10.07.2006. 00:43 »
Odgovori sa citatomCitat

cao HIRON MOLIM TE RECIMI KAKVU TI DIJETU SPROVODIS STA JEDES I KOLIKO PUTA DNEVNO PIJES ZELENI CAJ I U KOJE VREME JA IMAM VELIKI PROBLEM SA KILAMA TREBALA BIH SKINUTI BAR 20 KG I BILA BIH PREZADOVOLJNA A NISM BAS NEKA ODLUCNA DA KAZEM NE JA TO NECU NEKADA DA NE MOZES ODELETI PA NESTO SLATKO PA SLADOLED ITD DA NE NABRAJAM TI MOLIM TE ZA NEKI SAVET I POMOC VELIKI POZDRAV
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #16 poslato: 10.07.2006. 20:56 »
Odgovori sa citatomCitat

Stvar je u tome da kazes sebi da grozno izgledas i kakva bi riba bila kad bi smrsala barem 5 kg.Pa ce da ti se osladi i tako 5 po 5.Pijes cajeve koje stignes,svi su dobri za nesto.Ja preferiram kamilicu i nanu.Kamilica ne sme da stoji,pij dok je topla jer je u drugom slucaju toksicna.Skuvas jedno litar nane pa u frizider bez secera.Pijes i vices kako je super.Moc autosugestije je cudo,veruj mi na rec.Zeleni caj pij 5 deci dnevno,ne vise.Nacin pripreme sam napisala.Izadji u setnju,skockaj se zbog sebe.Prvenstveno sebi da budes lepa.Citala sam da ne treba izbaciti hleb,ali sam ga potpuno izbacila bar na mesec dana.Juce poklekoh i pojedoh tri sendvica a pre 10 dana nisam mogla bez 6.I to mi je bilo malo.Uglavnom kad osetis da crkavas za nekom klopom-jedi.Ocigledno ti organizam trazi.Moras da popijes bar 2l caja.Ja vodu ne pijem,ali pijem 2.5l caja.Inace se trudim da jedem samo meso i jaja.Javni s' vremena na vreme sta si uradila.Ajd' pa nek nam je sa srecom.Pozdrav!P.S.Mi debeli bar nismo baksuzi.(u al' sam se sada izvadila)
Sačuvana
mrsavljenje
Gost


« Odgovor #17 poslato: 10.07.2006. 22:56 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam pocela danas sa zelenkom! Vec duze vreme ne skidam ni grama, a sutra mi je opet meseceva mena od 3 popodne pa cu i to da iskoristim.
P.S. Ja sam veci baksuz od kad sam se ugojila, tako da ona stara ne vazi!
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #18 poslato: 11.07.2006. 11:03 »
Odgovori sa citatomCitat

Mrsavice,probaj za pocetak da se strogo pridrzavas Atkinsa(6 dana),cisto da ti poraste samopouzdanje.Za 6 dana treba da smrsas 5 kg.
Sačuvana
mrsavljenje
Gost


« Odgovor #19 poslato: 12.07.2006. 11:35 »
Odgovori sa citatomCitat

Tako cu i da uradim! Mesecevu dijetu sam drzala tako sto sam sinoc pojela detetu pola kutije plazma keksa i to sa eurokremom! Sta kazes na kombinaciju?!  Ma, da sam ja nastavila sa onim trcanjem i neveceranjem, sad bih bila super, al dosadilo, brate! A i vrucine su!
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #20 poslato: 12.07.2006. 11:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Sta da ti reknem sem da sam juce pojela tri jaja(moji kucni prasci shvatili da je dijeta super i pojeli celo pile).Nista mi nisu ostavili.Termiti!A ja ovde jadna suze lijem u ovaj zeleni caj i samo razmisljam o klopi.Da te nasmejem.Kazem ja drugarici da cu da idem u sumu kad bude meseceva mena.Idem da legnem i ceo dan da citam.Ona pita:"Sta ces da citas?"Moj odgovor:"Pa kuvar,razume se."U petak putujem na jezero pa se nadam da cu plivanjem pobediti salo.Pokusacu da nadjem neki internet kafe,cisto da vidim sta si jos otela detetu.Zna dete da si ti u razvoju.Ajd' napisi molim te kad su mene posto sam imala ali zakljucno sa junom.Pozdrav!
Sačuvana
mrsavljenje
Gost


« Odgovor #21 poslato: 13.07.2006. 10:42 »
Odgovori sa citatomCitat

A zamisli tek sta se kod mene desilo! Ovde vlada neki virus i svi su oko mene dobili proliv i temperaturu i nista nisu mogli da jedu 3 dana i svi smrsali, a svi vec mrsavi! A meni ni virus nije mogao nista!
Ti se lepo provedi na jezeru, a znam jednu strasnu vezbu za mrsavljenje u vodi - rukama mlati kako hoces, svejedno je da li plivas prsno ili na ledjima, samo je bitno da nogama drmas iz kukova, da ih ne savijas u kolenu! Samo pazi da ne preteras! Mene je jednom uhvatio grc i zamalo se nisam udavila! A kako ces delovati okolini, sta te briga - ima i gorih situacija. Znam slucaj da je covek posekao palac na moru i sve vreme je morao da pliva kao da stopira...
Meseceve mene

Juli
Prva cetvrt / Pun Mesec / Posl. cetvrt / Novi Mesec / Pr. cetvrt
03. u 16:35/ 11. u 03:02/ 17. u 19:12 / 25. u 04:30 /


Avgust
Prva cetvrt / Pun Mesec / Posl. cetvrt / Novi Mesec / Pr. cetvrt
02. u 08:45/ 09. u 10:54 / 16. u 01:50 / 23. u 19:09 / 31. u 22:56

Septembar
/Pun Mesec / Posl. cetvrt / Novi Mesec / Prva cetvrt
07. u 18:42 / 14. u 11:15 / 22. u 11:44 / 30. u 11:03

POZDRAV!
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #22 poslato: 13.07.2006. 11:05 »
Odgovori sa citatomCitat

Idem da se bucnem sutra sa nepromocivom kesom(klopa unutra).Hvala na menama.Kad se vratim ima da me ne prepoznas.Pozdrav!
Sačuvana
mrsavljenje
Gost


« Odgovor #23 poslato: 25.07.2006. 22:36 »
Odgovori sa citatomCitat

Evo i ja se ozbiljno bacila na plivanje i cajeve. Plus do plaze imam jedno sedamdesetak stepenika. Dovoljno je sto samo tuda prodjem tri puta! Tu i tamo nabodem i po neku krofnu, al sta je tu je! Kilogrami ne padaju, al sam se super zategla! A sta je s tobom? Jesi li prostudirala taj kuvar?
Sačuvana
Zmajev_let
Gost


« Odgovor #24 poslato: 27.07.2006. 10:12 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav svima ko navraca ovde...slatko sam se nasmejala sa vama jeste da nije za smejanje  znam kako se osecate jer sam osetila sama i na svojoj kozi...visoka sam 164 a tezina mi je bila 86 kg...
Nisam pila nikakve cajeve niti ikakve tablete..jednostavno sam za 6 meseci se nasla na mojoj kilazi na 58 kg...
Jeste malo cudno al je tako...radila sam u firmi i na radio zatim znate kako iidu kucne obaveze jednostavno sam bila dosta u pokretu...
Morate imati cvrstu volju nesmete svaki dan stajati na vagu..drzite se dijete nemojte jesti posle 18.00 casova ..pokusajte kad vam je najsladje da prekinete sa jelom,i an danas jedem slatko i volim .nemogu odoliti da nejedem cokolade ili kolace..al u umerenim merama....
Ili ako vam je stvarno teskoprestati sa jelom kad vam je najsladje pokusaje sa jednom casom vode pre jela posle toga nemozete puno pojesti.
Da da predjem kako sam smrsala...svako jutro sam sobzirom kad sam pocinjala da radim od 5.00 dorucak mi je bio oko 9 casova tad sam pojela po jednu kiflu, rucak bi mi bio oko 14.00 rucala sam toliko da mi nebi nesvest pripala..za veceru sam koristila samo sangarepu 2 izrendane sangarepe sa belim(francuskim sosom) mozete uzeti i parce hleba sa sargarepom al crni nisam koristila tad beli hleb,I dan danas jedem i slatko desi mi se da neki put se stvarno i prejedem i osecam tegobe u stomaku al uvek pazim sta veceram i koliko je sati.ako vam je ova kolicina hrane mala jedite jabuke one su zdrave i neskode za kg

Zelim vam da uspete ...
Spostovanjem svima
Sačuvana
mrsavljenje
Gost


« Odgovor #25 poslato: 31.07.2006. 13:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala na podrsci!
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #26 poslato: 16.08.2006. 10:29 »
Odgovori sa citatomCitat

Cao svima!Vratih se sa odmora sa lepim deficitom od 7kg.Sad imam 80kg.Svi su moji!Mrsavice,toliko sam plivala da da jos ne mogu da sklonim ovaj pesak izmedju skrga.Sredila sam i problem sa stolicom.Posto sad ustajem ko vampir,zaspim do 12h sve i da hocu ne mogu da jedem nocu.Kako ti stojis sa kilogramima?
Pozdrav za Zmajev_let!
Sačuvana
Zmajev_let
Gost


« Odgovor #27 poslato: 16.08.2006. 11:58 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav Hiron drago mi je da si smrsala zelim ti da uspes u svemu sto krenes..Ostani i dalje u formi nebi ti bilo lose ako bi mogla i dalje plivati ili da koristis biciklo nesmes se ponovo opustiti nastavi i dalje sa cvrstom voljom i kondicijom ...
Sačuvana
evo i mene opet
Gost


« Odgovor #28 poslato: 16.08.2006. 13:20 »
Odgovori sa citatomCitat

E, SVAKA TI CAST! Znala sam ja da ce biti neko iznenadjenje! Ja sam i dalje na 86 kg. Bar se nisam ugojila. Od plivanja sam se bar zategla tako da sam i ja zadovoljna jer je i to neki uspeh. Od sredine septembra, kad se razidje guzva od turista, pocinjem sa trcanjem i to na pesku!
Sačuvana
hiron
Gost


« Odgovor #29 poslato: 17.08.2006. 09:26 »
Odgovori sa citatomCitat

Mrsavice,izvini na direktnom pitanju.Gde zivis?Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu