Herbateka    
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Lijepa kosa  (Pročitano 1983 puta)
Mina
Gost


« poslato: 17.07.2006. 00:21 »
Odgovori sa citatomCitat

Dali zna neko sta je dobro za proguscavanje kose,sta moze da ojaca kosu da bi kosa izledala bujnija.
Hvala
Sačuvana
e
Gost


« Odgovor #1 poslato: 28.07.2006. 23:04 »
Odgovori sa citatomCitat

nanosi ricinusovo ulje na tjeme kose pošto ono ojacava korijen dlake, a kosa raste brze. valjda ce pomoci
Sačuvana
Mina
Gost


« Odgovor #2 poslato: 16.08.2006. 06:15 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala lijepo na savjetu,pokusacu.
Sačuvana
Mina
Gost


« Odgovor #3 poslato: 17.08.2006. 16:40 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovani e,koliko je dovoljno ricinusovog ulja za kosu i dali treba to da se ispere nakon odredjenog vremena ili ne?Pocela sam koristiti ricinusovo ulje samo mi je vazno da pravilno upotrebljavam kolicinu ulja
Sačuvana
e
Gost


« Odgovor #4 poslato: 21.08.2006. 21:56 »
Odgovori sa citatomCitat

ako zelite brze rezultate mozete ga koristiti svaku noć tako sto cete ulje umasirati na tjeme kose kao masku, ostavite da stoji otprilike pola sata (ako zelite mozete i duze) i nakon toga operite kosu blagim samponom za djecu. ja uglavnom nanosim svaki treći dan, tj. prije pranja kose. ako vam je pregusto mozete razblaziti sa maslinovim uljem koje je takodjer jako dobro za kosu
Sačuvana
Mina
Gost


« Odgovor #5 poslato: 26.08.2006. 08:53 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala lijepo na savjetu e,ja sam  cijelu  kosu premazala sa ricinusovim uljem i kosu oprala tek nekoliko sati kasnije pa mi je prilikom cesljanja malo opadala kosa mada mi inace ne opada kosa
Sačuvana
emilija
Gost


« Odgovor #6 poslato: 03.09.2006. 20:39 »
Odgovori sa citatomCitat

pogledaj ovu stranicu na nasem dosta zanimljivih detalja o kosi i preparata i Usa.
http://capello.biz/
Sačuvana
emilija
Gost


« Odgovor #7 poslato: 03.09.2006. 20:40 »
Odgovori sa citatomCitat

pogledaj ovu stranicu na nasem dosta zanimljivih detalja o kosi i preparata i Usa.
http://capello.biz/
Sačuvana
zana
Gost


« Odgovor #8 poslato: 05.09.2006. 20:58 »
Odgovori sa citatomCitat

da ja narucujem iz capella al je kod mene problem rijetke kose pa uzimam toppik.ko nezna to je nesto savsim nevjerovatno kako samo popuni kosu.ako je mino to tvoj problem onda si definitivno nasla lijek.sretno
Sačuvana
branko
Novajlija
*
Poruke: 9


« Odgovor #9 poslato: 14.09.2006. 19:39 »
Odgovori sa citatomCitat

Da se nemijesam u zenska posla, ali sam sad piso ovu citavu poruku drugom momku na forumu za protiv opadanja kose, evo je:

Najbolje protiv opadanja kose ti je Minoxidil 5% za muskarce i Rogaine 2% za zene, a da popunis kosu najbolji proizvod je TOPPIK (muskarce i zene). Ja vec celavim dvije godine, i sve sam probo nista nije radilo jel su sve naki nasi nedokazani proizvodi. Prije po godine, drug mi reko za Capello koji uvoze iz Amerike njihove dokazane proizvode sto rade od americke federalne zdrastvene organizacije. Minoxidil/Rogaine uzme oko 2-4 mjeseca da pocne da radi, ali ce ti zadrzati svu kosu i pocet ce nova da raste ko luda.

Ali je najbolja stvar TOPPIK, fiberi za kosu i popuni sve gdje ti je prorijedjeno, ali nespada ni na kisu ni na vjetar. Tako da se nece primjetit da si celav, pogledaj slike korisnika.

Najbolje imate informacije na www.hairlosstalk.com (ako znate engleski) ili www.capello.biz na nasem.

Distributor na Balkanu za sve to je Capello, webb stranica im je www.capello.biz, imaju puno informacija i slika, i video i svasta.  Imaju ovi preparati kupiti se, toppik-a ima po frizerajima, ali su cijene skuplje jel prepordaju.
Sačuvana
Mina
Gost


« Odgovor #10 poslato: 17.09.2006. 08:05 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala lijepo svima na savjetima.
Sačuvana
sergo
Gost


« Odgovor #11 poslato: 10.10.2006. 18:05 »
Odgovori sa citatomCitat

Za da imate bujna kosa treba da zemete beli luk edna glavica izmesana so vinska kiselina da bide kaka kasa . Potoa se premackuvaat korenite i se pokriva so najlon kosata i toa da stoi dva saata .Ova se pravi dvapati vo nedelata.
Sačuvana
sergo
Gost


« Odgovor #12 poslato: 10.10.2006. 18:06 »
Odgovori sa citatomCitat

Za da imate bujna kosa treba da zemete beli luk edna glavica izmesana so vinska kiselina da bide kaka kasa . Potoa se premackuvaat korenite i se pokriva so najlon kosata i toa da stoi dva saata .Ova se pravi dvapati vo nedelata.
Sačuvana
sergo
Gost


« Odgovor #13 poslato: 10.10.2006. 18:06 »
Odgovori sa citatomCitat

Za da imate bujna kosa treba da zemete beli luk edna glavica izmesana so vinska kiselina da bide kaka kasa . Potoa se premackuvaat korenite i se pokriva so najlon kosata i toa da stoi dva saata .Ova se pravi dvapati vo nedelata.
Sačuvana
branko
Novajlija
*
Poruke: 9


« Odgovor #14 poslato: 16.10.2006. 22:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Najbolji kozmeticki preparat za puniju kosu na svijetu je Toppik.

Za rast kose, najbolji je Minoxidil za muskarce, ili Rogaine za zene.
Sačuvana
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu