Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: lijepe pete  (Pročitano 1207 puta)
Boba
Gost


« poslato: 29.07.2006. 11:26 »
Odgovori sa citatomCitat

Zna li neko sta se moze koristi da bi koza na petama bila meka i da ne puca?Hvala,pozdrav !!!
Sačuvana
majoli
Gost


« Odgovor #1 poslato: 29.07.2006. 12:29 »
Odgovori sa citatomCitat

Odlicno se pokazala hemelova krema za pete i to za vrlo teske slucajeve. Probajte!
Sačuvana
jaca29
Gost


« Odgovor #2 poslato: 29.07.2006. 23:11 »
Odgovori sa citatomCitat

alo Majoli
mozes mi reci gde se moze nabaviti hemelova krema jer bas imam problem sa pucanjem peta?Hvala i pozdrav
Sačuvana
Doclea
Gost


« Odgovor #3 poslato: 29.07.2006. 23:27 »
Odgovori sa citatomCitat

javammou reci izuzetanlijekza ispucale pete,koji je djelotvorniji od ma koje kreme i preparata.
djeluje cak i kod "jezivo "ispucalih peta,ja sam ga licno probala i predlazemvam ga od  srca!!!!!!
Crni ili crveni luk se izreze na kolutove i u nekom malodubljem tanjiru prelijete_ga_sa_jabukovim_sircetom,pustite_da_odstoji_2sata,a
zatim
uzmete
pamucne
carapre_i__poredjate_kolutove_po _petama_obujete_carape_i_sa_time_spavate_cijelu_noc!!!!!
ujutru_sa,o_sastruzete izumrlu kozu i namazete pete hranljivom kremom!!!!!
Sačuvana
jaca29
Gost


« Odgovor #4 poslato: 30.07.2006. 16:09 »
Odgovori sa citatomCitat

E bas vam hvala Doclea probacu vas lek samo mi recite koliko puta je potrebno stavljati taj melem Jos jednom hvala
Sačuvana
Doclea
Gost


« Odgovor #5 poslato: 30.07.2006. 23:13 »
Odgovori sa citatomCitat

samo jednom,sa time treba provesti noc :)))))))
ne,zaista,samo jednu,ali citavu noc prespavati sa ovim melemom,vec ujutru cete osjetiti boljitak,molim vas odgovorite mi ,da li vam je pomoglo!!!!
pozdrav ,sve najbolje!
Sačuvana
sanjorumska
Novajlija
*
Poruke: 29


« Odgovor #6 poslato: 26.12.2006. 23:15 »
Odgovori sa citatomCitat

hemelovi proizvodi se prodaju iskljucivo kataloski,raspitajte       se ko u vasem mestu radi sa hemelom.
Sačuvana
E
Gost


« Odgovor #7 poslato: 02.01.2007. 23:35 »
Odgovori sa citatomCitat

a zna li neko preparat za održavanje peta mekim? ili neko ulje koje pomaže, recept biljni i sl.
Sačuvana
veverice
Gost


« Odgovor #8 poslato: 18.01.2007. 11:30 »
Odgovori sa citatomCitat

hemelova krema za pete
Sačuvana
griva1978
Gost


« Odgovor #9 poslato: 21.01.2007. 23:44 »
Odgovori sa citatomCitat

ono  Å¡to ja osobno preporučam i ljudima pomaže je da sa nekom dobrom nevenovo kremom ( ali dobrom! :O) navečer obilno namažete pete  i na to obučete neke stare, lagane , raspadnute pamučne čarape.. tako 10 dana i tebala bi se koža preporoditi... naravno zavisi o petama ...:O) ali već i nakon 5 dana zna doći do velikog poboljÅ¡anja.. pozdravi !  :O)
Sačuvana
e
Gost


« Odgovor #10 poslato: 21.01.2007. 23:57 »
Odgovori sa citatomCitat

hvala
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu