Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: ricinusuvo ulje??  (Pročitano 954 puta)
lasta
Gost


« poslato: 24.08.2006. 07:57 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav!!!

Od vise osoba sam cula da preporucuju ricinusovo ulje za njegu kose...ali ja ne znam tacno koja je to biljka i da li ima jos neki naziv?
Molim vas ako neko zna da mi odgovori i po mogucnosti kako se to ulje koristi...unaprjed zahvalna...
Sačuvana
Nevidjena
Novajlija
*
Poruke: 6


« Odgovor #1 poslato: 01.11.2006. 16:06 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam cula da moze pomoci u lecenju vitiliga. Neznam gde se moze kupiti. Sto se kose tice - neznam nista o tome.
Sačuvana
e
Gost


« Odgovor #2 poslato: 06.11.2006. 22:57 »
Odgovori sa citatomCitat

ricinusovo ulje se na engleskom kaže castor oil, a latinski naziv je oleum ricini. biljka je inace otrovna te se ne koristi u fitomedicini, ali ricinusovo ulje se koristi kao laksativ, čisti i omekšava kožu, pospješuje rast kose i čini je mekškom, uklanja pjege i fleke na koži
Sačuvana
Nevidjena
Novajlija
*
Poruke: 6


« Odgovor #3 poslato: 07.11.2006. 00:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Znate li gde se moze kupiti ?
Sačuvana
e
Gost


« Odgovor #4 poslato: 07.11.2006. 22:43 »
Odgovori sa citatomCitat

ja zivim u sarajevu i ovdje ga ima kupiti u svakoj apoteci, vjerovatno ima i u gradu u kojem vi zivite
Sačuvana
mirabel
Novajlija
*
Poruke: 2


« Odgovor #5 poslato: 07.08.2008. 17:40 »
Odgovori sa citatomCitat

zdravo imam jednu molbu posto zivis u sarajevu, molim te da mi nabavis e-mail adresu od kujundzija u bas carsiji posto ja zivim u nemackoj i zelela bih da kupim sinija i tabaka, mangalu jer mi je jaka zelja da jednu sobu opremim stil attaturk. Moja imel  adresa: . unapred zahvalna.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu