Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: duboke potkozne akne  (Pročitano 1235 puta)
TACIT
Gost


« poslato: 14.11.2006. 21:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam problem sa potkoznim aknama koje ne mogu da izadju napolje ,jako mi smetaju, a kad se upale...nastaju problemi jer su bolne a kad ih smirim ostaju i fleke po nekoliko meseci.
Ako neko od vas nesto zna...neka pomogne!
Sačuvana
liki
Gost


« Odgovor #1 poslato: 11.12.2006. 13:25 »
Odgovori sa citatomCitat

nemogu ti pomoci jer se ito meni cesto desava a ne znm kako izbeci ali te mogu utesiti da nisi sam sa tim problemom
Sačuvana
griva1978
Gost


« Odgovor #2 poslato: 22.01.2007. 01:35 »
Odgovori sa citatomCitat

.. za to je dobro nanositi na njih čisto eterično ulje od čajevca koje djeluje jako protuupalno, protuvirusno i lagano isušuuje kožu... za to praporučan doskočiti sa kombinacijom: u posudici izmješate aloe vera gel cca 50 ml sa 20-30 kapi et ulja čajevca...
... takoÄ‘er je dobro piti čaj od čička koji če preko krvi očistiti ten i smiriti upalu...al naravno na duži rok! 2-3 mj  :O))
Sačuvana
soncence
Gost


« Odgovor #3 poslato: 22.01.2007. 13:15 »
Odgovori sa citatomCitat

Prvo isparete go   liceto  so kamilica za da se otvorat porite  ,posle toa napravete maska od zelena glina (2 lazicki glina ,nekolku kapki limonov sok  i  mineralna voda po potreba za da smesa bide dovolno gusta za moze da se nanese na liceto )i ostavete ja da deluva 30 min i potoa izmijte go liceto so ladna voda
 ovaa maska povtorete ja 3 pati nedelno i rezultati ke ima ,zatoa sto glinata prodira i do tretiot sloj od kozata i gi cisti porite !super e !
Sačuvana
Marijana
Gost


« Odgovor #4 poslato: 23.01.2007. 09:31 »
Odgovori sa citatomCitat

Kupite u apoteci mast hloramfenikol 5% za lice i mazite kada akna iskoci ili jednom nedeljno očistite lice pre spavanja i namazite na celo lice hloramfenikol. To je antibiotska mast koja smiruje i leči upale a deluje i preventivno. Nemojte se uplasiti kada vidite da je masna i da vam se celo lice sija kada uveče namazete, super je i nista ne brinite. pozzz
Sačuvana
Ljuba_V
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #5 poslato: 18.01.2008. 22:27 »
Odgovori sa citatomCitat

Za ciscenje koze lica od bubuljica i akni, kao i za prevenciju od nastanka istih, vrlo je delotvorna maska od aspirina.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu