Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: gipsane bermude  (Pročitano 902 puta)
zvezdicabg
Gost


« poslato: 05.12.2006. 14:30 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li je neko isprobao ovaj tretman?
Sačuvana
Muci
Gost


« Odgovor #1 poslato: 05.12.2006. 14:59 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam isprobala ovaj tretman i mogu ti reci da se stvarno skida jedan konfekcijski br,ali to nije trajni efekt.Tretman funkcionise po fazonu saune.Radije bih ti preporucila da kupis vruce pantalone ili kako se to vec zove,za par dana ces isti skinuti citav br.Celulit se ovim trtmanom samo prikrije.Najbolja varijanta po meni je masaza
Sačuvana
zvezdicabg
Gost


« Odgovor #2 poslato: 05.12.2006. 15:37 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala ti!Slazem se za rucnu masazu ali sam jako neodgovorna,isla sam dve serije i bila zadovoljna a za to ipak treba vreme!Vruce pantalone pomazu samo ako naravno radis vezbe inace nemaju nikakvu funkciju zar ne?
Sačuvana
Muci
Gost


« Odgovor #3 poslato: 05.12.2006. 19:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Ne mora da znaci.Mozes ti da ides u setnju i da ih nosis,zasto bi radila vezbe.Bar tako ja radim.Zbog prirode posla stalno sedim ili stojim zato obavezno svako vece navucem vruce pantalone i u brzu setnju.Na masaze idem dva puta godisnje po 10 do12 tretmana.
Sačuvana
zvezdicabg
Gost


« Odgovor #4 poslato: 05.12.2006. 23:42 »
Odgovori sa citatomCitat

Ipak cu odustati od gipsanih bermuda,ne bacaju mi se pare na nesto kratkotrajno!Krenucu opet na rucnu masazu,za to sam bar sigurna da je SUPER,samo da ne batalim i da idem redovno par serija!Hvala ti za savete!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu