Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: tablete za mrsavljenje  (Pročitano 1825 puta)
anazi
Gost


« poslato: 27.12.2006. 19:34 »
Odgovori sa citatomCitat

Jel probao neko od vas da skine kilažu sa tabletama "Herbafast"?
Sačuvana
3863-Slavica
Gost


« Odgovor #1 poslato: 01.01.2007. 15:46 »
Odgovori sa citatomCitat

Togas za togas ja simnuva kilazata.Treba  da se drzis celo vreme na dieta.Sabaljeto koga ke stanes da se napies dve casi topla vodai posle pola saat da jades.sekogas pred obrok edna casa voda Da jades pomalce poveke pati na den itoa najkasno do sest casot.Da jades tikva kolku sto sakas.
Sačuvana
zvonchica
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #2 poslato: 29.07.2008. 21:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam koristila te tablete i posle prve kutije nisam omrsala ni gram, pa sam odustala. Iskustva drugih su da su to najbolje tablete za mrsavljenje. Ne znam sto kod mene nisu dale nikakav efekat i ako sad smanjila obroke kolicinski.
Sačuvana
kica
Novajlija
*
Poruke: 4


« Odgovor #3 poslato: 10.09.2008. 10:10 »
Odgovori sa citatomCitat

cao! vidim da se raspitujes o HF/ tabletama... ja sam cula da one deluju na O krvnu grupu i da pocinju da deluju tek posle prve kutije. ja sam ih ranije koristila, ne da bih smrsala, vec zbog boljeg metabolizma, jer uglavnom jedem brzu hranu. Sada sam ih kupila da smrsam,posto sam se u poslednjih 6 meseci ugoila oko 15kg. katasrofa jedna. ja sam odgovarajuca krvna grupa, pa videcemo da li ima efekata. Apetit se smanjuje, to je potvrdjeno, da li pomaze u skidanju kg, videcemo, trebalo bi.

pozdrav
Sačuvana
Anabel
Novajlija
*
Poruke: 5


« Odgovor #4 poslato: 29.09.2008. 21:37 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam dugo koristila Herbafast i nisam oslabila ali sam pocela gubiti moj nezajazljivi apetit, pa sam mogla izdrzati divnu i laku UN dijetu. Oslabila sam za dva meseca 16 kgr i idem dalje.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu