Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Pokusajte, uspjet ce te !  (Pročitano 1540 puta)
freeholland
Gost


« poslato: 13.03.2007. 17:22 »
Odgovori sa citatomCitat

Iz bezbroj izvora dobijamoo i bezbroj svakojakih informacija.
Evo jednog korisnog savjeta za sve osobe bez obzira na pol i uzrast.

Naime moj nemirni duh uz znanje iz oblasti prirode koje se godinama skupljalo u meni mi neda mira i stalno nesto eksperimentisem. Juce dok sam pravio salatu i dodavao u nju jabukovo sirce mi je palo na pamet da jabukovo sirce itekako pomaze kod ciscenja koze zatim kod otvaranja pora te odmascivanja kao i za mrsavljenje jer je gomila tableta i pilula za mrsavljenje koje ovdje na zapadu nude bas od jabukovog sirceta.

Odem u kupatilo i u sampon onaj najjeftiniji jer ja taj koristim dospem Bogami oko 1/3 sirceta, dobro promuckam i ostavim. Poslije jela odem pod tus i uzmem taj novi izum da isprobam.
Voda topla a tijelko tako prijatno osvjezeno da ne povjerujes. osjeca se da sve sto je masno jednostavno spada a kod samponiranja glave tek iznenadjenje. U drugom samponiranju pjena je nevjerovatno mekana i obilna sto nikako nije slucaj sa bilo kojim ni od skupih sampona. naravno da za ovo postoji hemijsko objasnjenje ali to sada niti ovdje nije vazno.

Nisam zapamtio da sam ovako izasao svjez iz kupatila a miris tijela je nekako kiselkast ali bas super.
Naravno da ako idete vani treba se isprati nekim mirisnijim samponom ili kupkom koja je u modi ali meni bas i ovaj miris prija.

Pokusajte i necete se sigurno prevariti a ako vam kosa bude malo gruba to je zbog toga sto je sva mast i taj loj koji se skupi spao. ako kosu isperete kondicionerom - subrinom eto leprsave i ciste kose kao nikad.

Pozdravlja vas vas free
Sačuvana
bea
Gost


« Odgovor #1 poslato: 13.03.2007. 23:18 »
Odgovori sa citatomCitat

Dobro nam dosao Free.
Sačuvana
spiholog
Gost


« Odgovor #2 poslato: 14.03.2007. 09:37 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovani gospodine F. Sa uzivanjem citam vase postove. Ovaj sa sircetom i samponom mi se cini sasvim o.k., probacu jos danas.

Ali, pitam se da li biste mi mogli pomoci savetom. Naime, moja kci koja ima 17 godina ima problem sa vidljivim kapilarima na nogama. Zdrava je, vitka, ima nesto celulita (pokusacemo da za to primenimo recept sa brsljenom), ali ti kapilari je bas muce. Sta bi tu valjalo ciniti? Savetovala sam joj da manje sedi, ne tusira se vrucom pa hladnom vodom, kao i da ne nosi tesnu odecu, ali vise od toga ne znam. Sta vi kazete?

Srdacan, veliki pozdrav!
Sačuvana
Slavica-3863
Gost


« Odgovor #3 poslato: 15.03.2007. 13:24 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam spazmi vo glavata i kaj pedelot na srcrto.Baram lek za toa no sum alergicna na polen i na treva.Ako znaete lek kazete i unapred hvala.
Sačuvana
maca
Gost


« Odgovor #4 poslato: 15.03.2007. 18:08 »
Odgovori sa citatomCitat

dopada mi se to sa jabukovim sircetom, dobro zvuci...probacu!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu