• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Author Topic: odluka o razvodu  (Read 1287 times)

maca

  • Guest
odluka o razvodu
« on: 15.03.2007. 17:47 »
  •  
Mozda pomognu vasa iskustva?....kako se postedeti stresa, tuge, bola,  ...itd.....mozda tema nije bas prikladna, ali mozda nadje mesta, uz razumevanje vecine!
Logged

3863-Slavica

  • Guest
Re: odluka o razvodu
« Reply #1 on: 15.03.2007. 22:17 »
  •  
Bidi mudra itakticna i ke go vrtis mazot okolu maliot prst.Od zena popametna nema,zatoa proceni mazot ti sto saka i so malku farbanje ke gi izbegnes site problemi.
Logged

maca

  • Guest
Re: odluka o razvodu
« Reply #2 on: 16.03.2007. 09:11 »
  •  
hvala Slavice na savetu...pozdrav!
Logged

determinanta

  • Guest
Re: odluka o razvodu
« Reply #3 on: 20.03.2007. 01:55 »
  •  
Stres, svakako, negativno utiche na nas, ali mislim da se njegovi simptomi mogu ublaziti time sto cemo naci sebe u nekoj, dragoj nam, oblasti. Pronadji sebe, cini ono sto ti pricinjava zadovoljstvo. Tuga i bol su neizbezni, pitanje da li se mozemo "nauciti" sebe da se nosimo s tim. Razvod je KRAJ, ali da ga posmatramo i s druge strane...recimo...Koliko jos tezih i ruznijih KRAJEVA ima. Glavu gore damo, i sutra je dan.
.
Logged

maca

  • Guest
Re: odluka o razvodu
« Reply #4 on: 20.03.2007. 12:38 »
  •  
Slazem se potpuno, sto bi rekli novi dan nova sreca. Mislim da sam kraj donosi i novi pocetak.
Logged

tanja71

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 2
    Re: odluka o razvodu
    « Reply #5 on: 02.06.2008. 11:48 »
    •  
    Draga Maco, ja sam se takodje razvela pre 5 godina i stres je neizbezan. Ja sam se tada pocela intezivnije baviti sportom i veruj mi da mi je pomoglo. Puno sam setala, razgovarala sa prijateljicama sa slicnim iskustvima i vreme provodila sa decom tako sto sam ih vodila na izlete. Priroda je spas za stres. I naravno, pocela sam da radim mnoge stvari koje volim, a nisam mogla u braku. Pocela sam da pevam u crkvenom horu i putovala sam puno. Znaci, radi sve sto te cini srecnom i glavu gore..kako ti kazes, ovo je jedan novi pocetak!!!!
    Veliki pozdrav!!!!
    Logged