• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Author Topic: bubrezi u problemu...  (Read 437 times)

duplabaka

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 1
    bubrezi u problemu...
    « on: 09.02.2009. 23:24 »
    •  
    Postovanje svima.Tragajuci po raznim forumima naisla sam i na vas,pa se pitam da li jos uvek radite i odgovarate na poruke.Pokusavam da nadjem odgovarajuce cajeve za svog sina.Ovako...pre 10.meseci je imao transplantaciju kosne srzi,bolovao je od ALL.posledice lecenja su da su mu najvise stradali bubrezi i jetra.Zbog visokog feritina pustana mu je krv 6 mes,a problem bubrega je sledeci:nefritis,cistitis,isuficijencija,hematurija,proteinurija,dosta cesto ima infekcije klebsiela pneumoni(vracala se 3 puta).Lecenje odgovarajucim medikamentima je do sada nemoguce zbog kontraindikovanog tretmana leukemije.Imao je 2 mes.posle transplantacije BK-virus sa hemoragijom i on mu je dosta ostetio bubrege.Zabranjeni su mu imunosupresivi i kortikosteroidi dok nadlezna dok.hematolog ne odobri.Zbog svega toga vam se obracam da biste mi ako mozete,preporucili neku cajnu mesavinu po vasem misljenju,koja bi bar ublazila njegove probleme dok nedodje vreme za druge tretmane.Ono sto nisam rekla je da ima cesto jake bolove bubrega i uretra.Moj sin ima 20.god.Trenutno je u stabilnoj remisiji,nadam se da ce remisija trajati zauvek,i ono sto je bitno,to je da doktorka koja ga vodi dozvoljava i preporucuje sto vise cajeva.Pa kada vec treba da ih pije,nek to bude odabran caj od strane strucnjaka.Unapred zahvalna majka,molim odgovor.
    Logged