Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Pojacana maljavost  (Pročitano 2229 puta)
Jelenche
Gost


« poslato: 01.06.2007. 16:41 »
Odgovori sa citatomCitat

Moj problem je sledeci... preterana maljavost koja se javila u poslednjih godinu dana(inache imam nepune 24).... verovatno je u pitaju disbalans hormona i pojachan rad mushkih hormona... to je inache genetski... sve zene u mojoj familiji imaju problem sa istim... inache menstrualnih problema nemam, kao ni polucistichne jajnike. sportski sam tip i rekla bih osoba sa uravnotezenim nachinom zivota... nemam nikakvih drugih zdravstvenih problema... padam u iskushenje da pochnem da koristim kontraceptivne pilule Yasmin... jer ne podnosim dlake... verujem da to nije ispavno reshenje i zato se obracam vama... inache sam svetlije puti tako da su mi i dlake plave, pa nikakvi laseri za epilaciju ne dolaze u obzir...
Postoji li neka kombinacija bilja kojom bih mogla da uravnotezim rad hormona i da li neko ima reshenje za ovakve vrste problema?
Sačuvana
Liliska
Gost


« Odgovor #1 poslato: 20.06.2007. 19:09 »
Odgovori sa citatomCitat

nedavno sam citala da caj od mente smanjuje maljavost.
nisam sigurna koliko solja caja bi trebali dnevno da uzimate,
verovatno ce vam za to pomoci neko iz herbateka, ali mislim da 2-3 solje na dan ne mogu da skode.
za vreme leta je ijako prijatno piti ice tea, tako da vam je ovo idealno vreme da startujete.
Sačuvana
Jelenche
Gost


« Odgovor #2 poslato: 20.08.2007. 22:54 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala Liliska, svaki savet je dobro dosao... a i caj svakako nece skoditi ...
Sačuvana
tanja
Gost


« Odgovor #3 poslato: 31.08.2007. 19:16 »
Odgovori sa citatomCitat

ja imam isti problem,meni pomaze filicine ili folna kiselina(Folic acid),jedna tableta dnevno.znatno smanjuje maljavost lica.a inace je dobar lek(vitamin)
 i za niz drugih stvari..
probaj neces se pokajati.

pozdrav
Sačuvana
nesa
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #4 poslato: 28.03.2008. 23:17 »
Odgovori sa citatomCitat

cao imam isti problem i isto bi zamolila za misljenje jer stvarno ne znam kako da se rijesim dlacica
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu