Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: celulit  (Pročitano 3430 puta)
rikoset
Gost


« poslato: 23.08.2007. 18:17 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li je neko probao "Šaljićevu" kremu protiv celulita.
Sačuvana
chena
Gost


« Odgovor #1 poslato: 25.08.2007. 15:51 »
Odgovori sa citatomCitat

Cijedi sok od grejpfruta svako jutro to je meni pomoglo.IMALA SAM UZASAN CELULIT ZA PAR MJESECI GA JE NESTALO.

SRETNO
Sačuvana
ljilja
Gost


« Odgovor #2 poslato: 26.08.2007. 17:33 »
Odgovori sa citatomCitat

chena imam pitanje, u vezi celulita. Kad kazes cedi sok od grejpfruta, mislis da se pije sok . Mozda je smesno ali ipak da ja pitam, otkud znam :)
pozdrav
Sačuvana
zana
Gost


« Odgovor #3 poslato: 28.08.2007. 22:07 »
Odgovori sa citatomCitat

Prije otprilike godinu puno smo diskutovali o celulitu i bio je jedan recept za kremu od brsljana pa me zanima da li je neko to vec probao i kakvi su rezultati?Inace malo sam smrsala i krecem se ali cini mi se celulita sve vise i vise koza  posebno na stomaku je postala neravna i meka  lici kao da se ispod tih neravnina  nalazi voda i to izgleda strasno.Da li je neko imao slicnu situaciju?
Sačuvana
fahira
Gost


« Odgovor #4 poslato: 30.08.2007. 10:25 »
Odgovori sa citatomCitat

Fantasticno pomaze ulje protiv celulita,a proizvid je hemelov. Probajte i rezultati ce vas oduseviti.
Sačuvana
CHENA
Gost


« Odgovor #5 poslato: 30.08.2007. 23:56 »
Odgovori sa citatomCitat

LJILo cijedila sam kao limun po 2grejpfruta dnevno ili jednostavno oguli kao narandzu i pojedi.
meni je pomoglo a izgledala sam uzasno kad dodirnem boli ruzno izgleda.

sretno
Sačuvana
bumbar1
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #6 poslato: 14.12.2007. 20:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Probala sam kremu od brsljana,i odlicna je.Kupila sam gel od brsljana u Liliju i potrosila jednu kutiju a zatim sam pravila odvar od svezih listova i svega 3-4 puta upotrebila.Pila sam i 2 litre vode dnevno i bez mrsavljenja -imam 84 kg.- i bez vezbi celulit koji je bio uzasan,na nekim mestima je potpuno nestao a ponegde je tek kad se stisne koza vidljiv.Samo savet- posle nekoliko dana mazanja kremom imala sam utisak da je jos gori jer je postao mek i kao da je dobio velika udubljenja pa sam skoro odustala a onda sam negde procitala da se prvo razgradjuje onaj koji je zadnji nastao a tek kasnije onaj stari za koji treba vise vremena.Na vise mesta na nogama sam imala cvorove velicine oraha koji su bili vidljivi a sad ih nema
Sačuvana
dallazarevic
Novajlija
*
Poruke: 3


« Odgovor #7 poslato: 15.12.2007. 14:05 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam napravila tinkturu od brsljana,puna teglu listova prelila sam alkoholom,treba da stoji tri nedelje i onda se procedi.U tu tecnost dodala sam talog od kafe i dobila gustu smesu.Obloge od toga staavljam svako vece,stoje oko 2 sata a potom isperem.Rezultata ima posle nedelju dana
Sačuvana
lala
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #8 poslato: 17.01.2008. 17:56 »
Odgovori sa citatomCitat

mislim da je dobro i nositi stalno afroditine carape,koje mozete kupiti u svim bolje opremljenim marketima.Ja ih nosim cjelu zimu umjesto obicnih strampli i zanimljivo celulit se smanjio.
Sačuvana
fedor
Novajlija
*
Poruke: 2


« Odgovor #9 poslato: 24.01.2008. 20:46 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav svima!Dobro je i laneno ulje.Laneno ulje malo zagrejati potom umasirati na mjesta gdje ima celulita,umotati se u providnu foliju i prespavati.Tako raditi svako veče dok se celulit ne povuče.
Sačuvana
Bomi
Novajlija
*
Poruke: 2


« Odgovor #10 poslato: 03.03.2008. 10:06 »
Odgovori sa citatomCitat

A da li se nešto od toga može koristiti u trudnoći? Ja trenutno namažem striet ili pavlovićevu mast zbog strija i ručnim masažerom se blago izmasiram. Mada ne verujem da će mi pomoći bez nekog sredstva za uklanjanje celulita.

Dok nisam bila trudna koristila sam Goodbye Cellulit (nivein) i dosta je dobar.
Sačuvana
paunovopero
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #11 poslato: 02.04.2008. 13:47 »
Odgovori sa citatomCitat

kako da cijedim?da se pije ili...?
Sačuvana
jecacrnka
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #12 poslato: 09.06.2008. 21:11 »
Odgovori sa citatomCitat

bumbar1, mozes li molim te da mi napises recept za tu kremu od brsljena nova sam na forumu pa nisam u toku. Hvala                                              
I chena posle koliko vremenski si videla rezultate mislim da je ovo sa grejfrutem sjajno i prosto.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu