• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: Dijeta Dzudi Mejzel  (Procitan 1864 puta)

verica

  • Gost
Dijeta Dzudi Mejzel
« on: 07.09.2007. 11:29 »
  •  
Da li neko ima iskustva sa dijetom Dzudi Mejzel. Dosla sam do njene knjige jesti a mrsaviti, treba malo vremena da se razume i nauc. Da li je neko drzao njenu dijetu drukcije nazvana Beverli Hils dijeta
Logged

monika

  • Gost
Re: Dijeta Dzudi Mejzel
« Reply #1 on: 08.09.2007. 14:13 »
  •  
napisi nesto vise o toj dijeti
Logged

jepa ja

  • Gost
Re: Dijeta Dzudi Mejzel
« Reply #2 on: 19.02.2009. 14:11 »
  •  
Anoniman korisnik Napisao:
-------------------------------------------------------
> Da li neko ima iskustva sa dijetom Dzudi Mejzel.
> Dosla sam do njene knjige jesti a mrsaviti, treba
> malo vremena da se razume i nauc. Da li je neko
> drzao njenu dijetu drukcije nazvana Beverli Hils
> dijeta
Logged

jepa ja

  • Gost
Re: Dijeta Dzudi Mejzel
« Reply #3 on: 19.02.2009. 14:16 »
  •  
Imam odlicna iskustva sa ovom dijetom, kilogrami se tope, bitno je shvatiti sustinu price (procitaj obavezno celu knjigu), a onda se pridrzavati osnovnih pravila...
Logged

ancci

  • Gost
Re: Dijeta Dzudi Mejzel
« Reply #4 on: 01.03.2009. 18:42 »
  •  
sta se sa cime smije jesti  kako si ti skinula kile
Logged

TAMI

  • Gost
Odg: Dijeta Dzudi Mejzel
« Reply #5 on: 04.01.2010. 19:47 »
  •  
JA SAM IMALA ISKUSTVO SA TOM DIJETOM.TAČNIJE NIJE TO DIJETA NEGO PRAVILNO KOMBINOVANJE ISHRAE. I OPET IMAM U PLANU DA SE TAKO HRANIM.SAMO TREBA MALO DA SE ČOVEK NAVIKNE ŠTA SA ČIM SE SLAŽE A ŠTA NE. MISLIM DA NEPOSTOJI  BOLJA KOMBINACIJA ISHRANE NEGO OVA. :)
Logged

Minammmm

  • Gost
Odg: Dijeta Dzudi Mejzel
« Reply #6 on: 09.04.2010. 16:20 »
  •  
Dijeta je odlicna . Kilogrami se gube vidno i brzo . Bitna stvar ove dijete jeste da raspoynamo sta su masti , sta proteini a sta ugljeni hidrati . To i nije tako tesko jednostavno na google kucajte namirnicu i nacicete sta pripada kojoj grupi . Za pocetak da vam kazim da u masti spadaju majonez , pavlaka , kajmak , margarin itd. Oni su neutralni i njih mozete kombinovati i sa ugljenim hidratima i sa proteinima . Proteini su , meso , sir , jaja itd , a ugljeni hidrati zelea salata , paradaiz , krastavac , voce , krompir , kolaci itd. Bitno je samo ne mijesati ugljene hidrate i proteini . Ako se jedan dan odlucite da jedete ugljene hidrata onda to cinite dfo kraja dana . A ako se odlucite da jedete proteine , isto tako . Druga bitna stvar jeste da pravite pauzu izmedju obroka . Uvijek napravite 2 sata pauze prije nego sto predjete sa jedne namirnice na drugu . Takodje je bitno da svako jutro zapocnete sa vocem . 200 g suvih sljiva , 200 g suvih kajsija , ananas , papaja , mango itd. Nemojte mijesati vocke . Ukoliko se odlucite nakon uzimanja jede da predjete na drugu u toku dana onda napravite pauzu od sat vremena . VRlo bitno ! Tako cete kontroisati vasu ishranu i omoguciti lakse varenje hrane koju u nosite . NA svemu  ovome bazira se knjiga Jesti a mrsaviti ...
JA samo znam prvu  nedelju i napisacu onima kojisu zainteresovani .
dan 1 : Za dorucak ananas , zatim pauza od 2-3 sata i onda mala salata komb zelena , paradiz i krastavac bez soli sa uljem i sircem i za veceru kukuruz u klipu tj. kuvani kukuruz..
 
Logged