• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Author Topic: Cimet kao lijek protiv povišenog šećera u krvi  (Read 1460 times)

kore04ki

  • Guest
  •  
Poznato je da se cimet koristi kao lijek protiv povišenja šećera u krvi, ako netko zna koji je najbolji način pripreme i pripravka od cimeta neka mi objasni
Logged

gaviota

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 40
    Odg: Cimet kao lijek protiv povišenog šećera u krvi
    « Reply #1 on: 22.04.2009. 16:50 »
    •  
    postoji dosta nacina uzimanja cimeta u svrhu smanjenja secera u krvi,najjednostavniji nacin je; Jedna najmanja kasicica puna cimeta u solji za kafu npr.onoj malo vecoj izmjesati sa jogurtom i ostaviti desetak minuta da odstoji i popiti, to se isto moze uraditi i navece pred spavanje.dnevno se moze uzeti do 6gr cimeta bez bojazni da ce icemu nastetiti.dobro ga je koristiti kad god se moze u svakakvim varijantama.u kompotima kolacima u sutlijasu itd.neki ga stavljaju na crnu kafu ali sam negdje procitala da ta kombinacija nije zdrava.
    mozda sam malo pomogla, a mozda ce neko drugi napisati i nesto vise.
    « Last Edit: 13.05.2009. 17:32 by gaviota »
    Logged

    nevenka

    • Guest
    Odg: Cimet kao lijek protiv povišenog šećera u krvi
    « Reply #2 on: 20.06.2009. 13:28 »
    •  
    Pozdrav!

    Predlazem prirodnu mesavinu lisca,biljaka i zacina u obliku caja ( cimet. kora narandje, karanfilic, list kupine, piment, anis, djumbir, kardamom, cvet aloje, gymnema sylvestre, kamilica ) plus hrom pikolinat.
    Logged

    Dorjangrej

    • Guest
    Odg: Cimet kao lijek protiv povišenog šećera u krvi
    « Reply #3 on: 27.07.2009. 16:40 »
    •  
    Molim sve koji znaju neki lek za dijabetes tip 1 da napisu nesto devojcica je u pitanju ima 5 godina rana faza tek otkriven
    Logged