Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: sijede vlasi  (Pročitano 1426 puta)
Lejla
Novajlija
*
Poruke: 13


« poslato: 07.08.2008. 00:54 »
Odgovori sa citatomCitat

Mozda malo glupo pitanje,ali ocajna sam.Imam samo 24 godine a vec imam jednu petinu sijede kose.Kako je to moguce???Inace imam divnu(nije sto je moja):)tamno smedju kovrdjavu kosu,ali strasno mi smetaju sijede vlasi.Ne bih rekla da je genetski jer moji roditelji su kasno poceli sijediti.Da li neko zna da li postoj li nacin na koji se moze sprijeciti sijedenje kose?Mozda neki prirodni nacin na koji da potamnim te sijede.Hvala svima...
Sačuvana

Lejla
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #1 poslato: 17.08.2008. 20:38 »
Odgovori sa citatomCitat

...pozdravi lejla...

...evo ako ti šta pomogne ja sam već pisala o tome u recepturi koja je potamila rast kose mojoj mami...iz sjede opet sve više raste tamno smeđa...

..potraži u postovima..
Sačuvana
Lejla
Novajlija
*
Poruke: 13


« Odgovor #2 poslato: 22.08.2008. 01:48 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav griva1978,

Hvala na odgovoru,vidim da ljudi i nisu bas zainteresirani za ovu temu,mozda je malo neozbiljna.Pokusavala sam naci post u vezi sa tom recepturm o kojoj govirte,ali nazlost nisam uspjela naci.Zamolila bih vas,ako vam nije problem da mi malo vise kazete o tome.Hvala...
Sačuvana

Lejla
Anabel
Novajlija
*
Poruke: 5


« Odgovor #3 poslato: 29.09.2008. 21:05 »
Odgovori sa citatomCitat

Ovo je bas interesantna tema i molila bih GRIVA1978, da mi posalje recept, jer i ja, kao i Lejla, ne mogu je naci u postu. Unapred puno hvala.
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #4 poslato: 30.09.2008. 19:06 »
Odgovori sa citatomCitat

..pisala sam naširoko o tome ali to je u jako starim psotovima...i nisam sigurna da li ovdje ili na onoj temi o bilju....jer to po meni ne spada u kozmetiku već u zdravlje jer se tu radi o starenju..... ma tamo je negdje...
...
Sačuvana
sevas
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #5 poslato: 05.10.2008. 02:40 »
Odgovori sa citatomCitat

Zaista,ni ja ne mogu naci taj post...molim te pomozi nam ili da ga nadjemo ili da nam kazes recept
Sačuvana
Laura65
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #6 poslato: 15.10.2008. 12:50 »
Odgovori sa citatomCitat

To vam je u postu "Bolji rast kose"!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu