Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Male Akne po tjelu  (Pročitano 642 puta)
kozanostra
Gost


« poslato: 02.09.2008. 23:12 »
Odgovori sa citatomCitat

E ovako bio sam na letovanje u Bar i kad sam  dosao od tamo na tjelu oko ramena pojavili su mi se neke sitne akne, koje na pocetku ni su bile tako opasne ali kako je proslo vreme ne su se povukle nego su se upalili jos vise, bio sam i kod lekara prepisae su neke masti i klindamicin za akne neka tecnost ali ne vidim da mi pomaze puno. Pa bih molio ako neko zna sta da uradim neka pise ovde na forumu POZDRAV
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #1 poslato: 24.09.2008. 21:55 »
Odgovori sa citatomCitat

...može biti bukvalno bilo šta..... ali i bakterija koja stvara akne ili alergija čak....
....et ulje čajevca na njih  a u usta čaj za čisšćenje jetre i krvi lagano... no, bar koprivicu....





24,09,08
Sačuvana
kozanostra
Gost


« Odgovor #2 poslato: 28.09.2008. 23:16 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala vam probacu tako, a ovaj caj koji ste napisali to treba da bude od koprive ili nisam vas dobro razumeo?                          U medjuvremenu da vam kazem da su se malo povukla ta upala, ali jos su prisutni oko ramena te akne ma da nisu sad akne nego kao neki osip.  Ovde na Herbateci sam nasao i da svezi sok od kupusa moze da pomogne kad ih sa taj sok premazem   U svakom slucaju hvala vam.
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #3 poslato: 30.09.2008. 18:04 »
Odgovori sa citatomCitat

.. da koprivu, ona će vam lagano i nježno pročistiti krv preko jetre i bubrega.... a to je isto ono što trebate kod alerigija ( nježno čistiti jetru)....sviježi sok od kupusa, razrijeđen sa vodom a popit isto će vam lijepo detoksinirati organizam....

..pade mi na um.... da nije u pitanju alergija na nešto što koristite na glavi a sljeva se preko remena: šampon, balzam, farba za kosu, gel/lak....

pozdravi!

30,09,08,
Sačuvana
bio balkan
Gost


« Odgovor #4 poslato: 26.12.2008. 18:27 »
Odgovori sa citatomCitat

Kada je čajevac ili čajno drvo u pitanju griva je potpuno u pravu, ali to nije dovoljno. Pitaj u apotekama za melem koji ima lekovite biljke i etarsko ulje čajevca. pomaže izuzetno, samo moraš biti uporan.
Sačuvana
kozanostra
Gost


« Odgovor #5 poslato: 06.02.2009. 02:32 »
Odgovori sa citatomCitat

Pa da mozda je bilo i od nesto sto sam koristio tamo penu ili mozda od sampon nemam pojma .Ali sada sam vec bolje mozda je trebalo da proge i malo vremena pa da se oni same povuce, sada imam samo malo kao belezi gde su bile te  osipe. Sledeci odmor cu da malo pazim na te stvari ali kad idem u Bar stalno mi nesto na kozi izlazi mozda i mi ta voda ne prija ......Hvala svima jos jednom .....(:
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu