Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: nesrecna buca  (Pročitano 852 puta)
kica
Novajlija
*
Poruke: 4


« poslato: 10.09.2008. 13:02 »
Odgovori sa citatomCitat

Ljudi....pomagajte! Ne znam sta da radim! Ocajna sam! Imam 25 godina, visoka 163cm i teska 63kg. Ocajna sam. Pre 6meseci sam imala 48kg. Ocajna sam. Pokusavala sam dijete, 10dana drzim, vidim da nema efekta i prestanem. Zelim da sve ide brze, da osetim promene, da smrsam bar 2kg za 10dana, da bih imala zelju da nastavim dalje sa dijetom. Cula sam da su tablete Herbafast pomogle mnogim ljudima ali sa 0 krvnom grupom. Ja ta jesam pa da pokusam. Ako neko nesto zna sta ce mi pomoci, recite mi, molim vas! Prestala sam da kupujem odecu, ormar mi je pun, ali sa garderobom koja mi ne odgovara, mala mi je isuvise, ne mogu da udjem u nju. Nemam zelje bilo sta da uradim sa sobom. Molim vas, pomozite mi, OCAJNICKI MOLIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #1 poslato: 30.09.2008. 19:04 »
Odgovori sa citatomCitat

... ja sam sa zonom skinula 30 kg za par mjeseci....nađi, negdje je u starim postovima, ne znam dal ovdje ili na biljkama....
..ali kica, ako ti nakon 10 dana odustaneš i htjela biš čarobne pilule naći, to tako ne ide.... da postoji tako dobra pilula ne bi Oprah Whitney bila debela a jedna je od najbogatijih žena svijeta.....
.... tko hoće skinuti kile, uvijek će ih skinuti, a tko neće taj neće!!....  :O))))
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu