Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: masnoca u jetri  (Pročitano 869 puta)
enver
Gost


« poslato: 03.10.2008. 23:34 »
Odgovori sa citatomCitat

vec dvije godine imam masnocu u jetri i to u pocetku sam imao gotovo 7 puta vecu od normale.probao sam sa lekovima koji mi je preporucio internista,medjutim mogao sam je smanjit sam do 4 puta vece od normale,imam oko 110 kg,secer imasnoca u krvi su mi uredni,a jetra nikako da mi se smanji,sto mi vi mozete preporuciti kako da smanjim masnocu u jetri, i kako da dodjem do smanjenja telesne tezine.
unapred zahvalan
Sačuvana
bicaj
Gost


« Odgovor #1 poslato: 18.10.2008. 21:35 »
Odgovori sa citatomCitat

probajte piti domacu sirutku!
Sačuvana
Terra
Gost


« Odgovor #2 poslato: 20.02.2009. 19:50 »
Odgovori sa citatomCitat

Postoji recept za ciscenje jetre koji cisti jetru od masnoce i prljavstine. Taj recept mozete primeniti samo ako imate urednu stolicu (svakodnevno)
Ako patite od zatvora, onda nemojte jer ce se masnoce iz jetre ponovo absorbovati kroz debelo crevo nazad u organizam ako stolica nije redovna

Ovaj recept je po Dr. Hulda Clark

Potrebno je:
-         4 supene kasike gorke soli
-         pola solje (1.25 dl) ml hladno cedjenog nerafiniranog maslinovog ulja
-         2 ljubičasta grejpa, iz kojih trebate iscijediti 2/3 čaÅ¡e soka
-         3 solje vode (umesto vode mozete koristiti sok od greapfruta bolji je ukus-u tom slucaju vam treba jedno 7 velikih grejpova)
-         1 veca staklena tegla i jedna manja staklena tegla .
 
Odaberite dan, npr. subotu za čišćenje, tako da se možete odmarati sledećeg dana.
Ne uzimajte nikakve lekove, vitamine ili druge tablete koji nisu neophodni; oni mogu smanjiti uspeh.
Jedite dijetalni doručak (najbolje voće) i ručak, bez masti, masnoce ili mleka. Pečeni krompir,  povrće, variva, spremite uz dodatak samo soli, bez drugih začina. To dozvoljava žući da se napuni i stvori pritisak u jetri. Veći pritisak znači viÅ¡e izbačenog kamenja.
 
14,00 sati. Nemojte jesti ili piti poslije 14,00 sati. Ako prekrÅ¡ite ovo pravilo, kasnije bi se mogli osećati jako loÅ¡e. Pripremite svoju gorku so. Pomesajte 4 kasike gorke soli  sa 3 solje vode ili soka od grejpa, i sipajte ovo u vecu teglu. Dobro promuckajte i tu kolicinu podelite na 4 jednaka dela, svaki za ¾ čaÅ¡e. Stavite teglu u frižider da bude hladna.
 
18,00 sati. Popijte jednu porciju (¾ čaše) gorke soli. Nakon pijenja možete popiti nekoliko gutljaja vode, i isprati usta.
 
20,00 sati. Ponovo jednu porciju od ¾ čaše soli Niste jeli od 14,00 sati ali se nećete biti gladni. Pripremite se za spavanje. Tačnost je važna za uspeh, nemojte kasniti ili uraniti više od 10 minuta.
 
21,45 sati. Uzmite sad maslonovo ulje (1.25 dcl) i sipajte u manju teglu. Iscedite sok od grejpa, morate imati ¾ čaše soka grejpa. Sok dodajte u teglu sa maslinovim uljem, zatvorite poklopcem i dobro promućkajte dok se sadrzaj ne sjedini.
 
22,00 sata. Popijte napitak koji ste pripremili, i to, obavezno stojeći, ne sjedeći. Dobro je da sve popijete u roku 5 minuta. Zatim, odmah lezite. Što pre legnete, više kamenja će izaći iz vas. Legnite na leđa, a glavu oslonite na malo viši jastuk. Budite savršeno mirni u tom položaju 20 minuta. A zatim spavajte.
 
Sledeće jutro.

Nakon buđenja uzmite treću dozu gorke soli. (ne sme se popiti pre 6 u jutro) Odmah se vratite natrag u krevet.
 
2 sata kasnije. Uzmite četvrtu, zadnju dozu gorke soli, - mozete se vratiti u krevet a I ne morate.

Cesto cete ici u WC
 
Još 2 sata kasnije, možete jesti. Započnite sa voćnim sokom. Nakon pola sata pojedite malo voća. Još sat kasnije, možete jesti normalnu ali lakšu hranu. Do večere bi se trebali osećati oporavljeno.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu