Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: pomoc  (Pročitano 472 puta)
kako.si
Novajlija
*
Poruke: 1


« poslato: 07.10.2008. 13:55 »
Odgovori sa citatomCitat

Potrebna mi je pomoc, imam gljivicno oboljenje po celom telu - u obliku fleka na kozi. Uvece imam svrab na mestima gde se fleke nalaze, preko dana sve je uredu. Da li postolji caj ili biljna krema koju mogu da koristim da sprecim ovu epidemiju?

Unapred duboko zahvalan.
Sačuvana
sanja24
Gost


« Odgovor #1 poslato: 08.10.2008. 00:00 »
Odgovori sa citatomCitat

Koristi Mikoseb sampon i Canesten kremu. Ne znam za caj ili biljnu kremu.
Sačuvana
sunshine
Gost


« Odgovor #2 poslato: 08.10.2008. 15:24 »
Odgovori sa citatomCitat

Kozni lekar ce ti prepisati losion koji ti naprave u apoteci.Tih fleka ima raznih vrsta i jedino lekar moze da odredi koje su.
Meni je licno pomogao i Felce Azzurra gel za tusiranje,koristim ga svaki dan.Pretpostavljam da je povoljno uticao na kiselost koze.
Sačuvana
nikola medic
Gost


« Odgovor #3 poslato: 04.12.2008. 18:20 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam na telu tri,cetiri vece fleke.U predelu pazuha su nove pocele da se pojavljuju i malo su zadebljane.Interesu je me da li je to opasno i kako mogu to izleciti.Prvo sam dobila obicnu kremu za izbeljivanje fleka koja mi nije pomogla a takodje ni panolon,ako se tacno naziva secam.Unapred zahvalna
Sačuvana
viktorija
Gost


« Odgovor #4 poslato: 20.02.2009. 00:02 »
Odgovori sa citatomCitat

najnapred otkako ke se izmies po teloto namazi soda bikarbona dobro vtrij ja pa potoa izmijaj ja i potoa teloto pomini go so sapun eucerin(vo site snabdeni apteki) ovaa terapija e zakon za kozata.pozdrav i se nadevam za podobro pa pisi.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu