Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Kako leciti ciste u dojkama  (Pročitano 542 puta)
gaga70
Novajlija
*
Poruke: 3


« poslato: 29.01.2009. 19:35 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam ciste na dojkama pa me zanima da li mi neko moze pomoci nekakvim resenjem , cajem ili melemom , bilo kako. Ako neko zna molim da mi odgovori. Unapred hvala. Pozdrav svima
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #1 poslato: 02.02.2009. 18:31 »
Odgovori sa citatomCitat

...najbolje je pitati doktora- što su točno te ciste- čime su ispunjene i koje su teorije postanka.....

...ciste ispunjene tekućinom su relativno česte i bezopasne... jedna od teorija je da ih stvaraju poremećeni hormoni ( spolni, štitnjača) , neki su skloni optužiti prehranu i loše grudnjake....umjetnu kozmetiku sa konzervansima, umjetnim mirisima i plastikom (...vazelin i parafin)...

...klasična fitoterapija će ponuditi obloge od poljske preslice i švedske grenčice...ako su još uvijek pod bezopasnima ( znači nisu ispunjene mesom- tumor) pomoći će i macerat maslinova ulja sa ivanjim cvijećem ( galium verum) koje se tradicionalno koristi za tu nakanu...zavisno od pravog uzroka puno biljaka može pomoći jer će osnažiti imunitet stanica, potaknuti metabolizam tkiva i tako potaknuti njihovu razgradnju.... kako je ivanje cvijeće ( sada sviježe nedostupno... ali možda i malo manje poznata biljka..... pomoći će i macerat od stolisnika( achillea millefolium)- njega barem svi znaju)
...u svakom slučaju obavezna tjelesna aktivnost, promjena načina prehrane, regulacija hormona i svakodnevno njegovanje dojki macaratom stolisnika- ili ivanjeg cvijeća...osim što ćete pomoći zdravlju grudi umnogome ćete pomoći koži na tom dijelu koja će postati poput baršuna...pa mžete područje mazanja slobodno proširiti na cijelo tijelo...par kapi umasirati u mokru kožu i neće biti premasno...
Sačuvana
hira
Gost


« Odgovor #2 poslato: 25.02.2009. 13:24 »
Odgovori sa citatomCitat

Slazem se da treba ljekarska kontrola prethoditi svakom drugom pokusaju lijecenja.Moje iskustvo,koje zelim s'vama podijeliti svakako je adekvatno.Tri mjeseca piti dnevno kapsulu zutog nocurka,pa tri mjeseca pauza i isto ponoviti.To je tretman za 12 mjeseci.Poslije tusiranja otvoriti kapsulu,ulje iscjediti na dojku i lagano umasirati.Primjenite rezultati su sa uspjehom.Sretno!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu