• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: koza lica  (Procitan 2292 puta)

duka

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 1
    koza lica
    « on: 18.02.2009. 12:43 »
    •  
    Koza lica mi je uvek bila masna,ali sam izgubila 15kg i nakon toga je koza izgubila sjaj,pore su jako izrazene,otvorene oko nosa,ispod ociju,a imam cesto i nekakve fleke.Sta mi mozete preporuciti?
    Logged

    ilyna

    • Novajlija
    • *
    • default avatar
    • Posts: 1
      Re: koza lica
      « Reply #1 on: 22.02.2009. 19:48 »
      •  
      Koza lica mi je uvek bila masna,ali sam izgubila 15kg i nakon toga je koza izgubila sjaj,pore su jako izrazene,otvorene oko nosa,ispod ociju,a imam cesto i nekakve fleke.Sta mi mozete preporuciti
      Logged

      griva1978

      • Punopravni član
      • ***
      • default avatar
      • Posts: 131
        Re: koza lica
        « Reply #2 on: 28.02.2009. 19:18 »
        •  
        ..po opisu mogli biste imati neki blaži oblik seboreičnog dermatitisa ( fleke) ........
        ... smanjuje pore - regulira sebum- ojačava vezivno tkivo kože- protiv bora- akni- za imunitet kože - umivanje u čaju od poljske preslice koji se radi tako da se preko noći u 1 čašu hl vode potpi 1 mala žl suhe biljke i ujutro se time ispire... a ostatak možete popiti ali djeluje diuretski ( smanjuje tlak), obiluje mineralima...
        Logged

        ARVINA

        • Novajlija
        • *
        • default avatar
        • Posts: 1
          • Email
        Odg: koza lica
        « Reply #3 on: 20.04.2009. 17:23 »
        •  
        JAOJ JA NIKAKO NERAZUMEM GARNIER PURE 3IN1;WASHGEL:PEELING;MASKE NERAZUMEM NA KOJI NACIN SE KORISTI AKO NEKO ZNA NEKA MI ODGOVORI JAKO JE KOMPLIKOVANO KORISTENJE ILI MOZDA NIJE KO ZNA PISITE HVALA UNAPRED
        Logged

        Jase

        • Gost
        Odg: koza lica
        « Reply #4 on: 18.10.2009. 23:46 »
        •  
        Koristi jednom nedeljno masku od aspirina!

        TRI TABLETE ASPIRIN RASTOVIRI SA KASICICOM VODE,UMESAJ SA MEDOM PO ZELJI I UTRLJAJ NA LICE,NEKA OTSTOI JEDNO 10-15 MIN ZATIM OPERIM!
        NEMA BOLJA MASKA ZA LICE
        Logged

        annaja

        • Gost
        Odg: koza lica
        « Reply #5 on: 19.01.2010. 21:46 »
        •  
        Koristi jednom nedeljno masku od aspirina!

        TRI TABLETE ASPIRIN RASTOVIRI SA KASICICOM VODE,UMESAJ SA MEDOM PO ZELJI I UTRLJAJ NA LICE,NEKA OTSTOI JEDNO 10-15 MIN ZATIM OPERIM!
        NEMA BOLJA MASKA ZA LICE
                                                                                                          a za kakov tip na lice, se koristi ovaa maska?
        Logged