Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: koza lica  (Pročitano 1010 puta)
duka
Novajlija
*
Poruke: 1


« poslato: 18.02.2009. 12:43 »
Odgovori sa citatomCitat

Koza lica mi je uvek bila masna,ali sam izgubila 15kg i nakon toga je koza izgubila sjaj,pore su jako izrazene,otvorene oko nosa,ispod ociju,a imam cesto i nekakve fleke.Sta mi mozete preporuciti?
Sačuvana
ilyna
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #1 poslato: 22.02.2009. 19:48 »
Odgovori sa citatomCitat

Koza lica mi je uvek bila masna,ali sam izgubila 15kg i nakon toga je koza izgubila sjaj,pore su jako izrazene,otvorene oko nosa,ispod ociju,a imam cesto i nekakve fleke.Sta mi mozete preporuciti
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #2 poslato: 28.02.2009. 19:18 »
Odgovori sa citatomCitat

..po opisu mogli biste imati neki blaži oblik seboreičnog dermatitisa ( fleke) ........
... smanjuje pore - regulira sebum- ojačava vezivno tkivo kože- protiv bora- akni- za imunitet kože - umivanje u čaju od poljske preslice koji se radi tako da se preko noći u 1 čašu hl vode potpi 1 mala žl suhe biljke i ujutro se time ispire... a ostatak možete popiti ali djeluje diuretski ( smanjuje tlak), obiluje mineralima...
Sačuvana
ARVINA
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #3 poslato: 20.04.2009. 17:23 »
Odgovori sa citatomCitat

JAOJ JA NIKAKO NERAZUMEM GARNIER PURE 3IN1;WASHGEL:PEELING;MASKE NERAZUMEM NA KOJI NACIN SE KORISTI AKO NEKO ZNA NEKA MI ODGOVORI JAKO JE KOMPLIKOVANO KORISTENJE ILI MOZDA NIJE KO ZNA PISITE HVALA UNAPRED
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu