Herbateka    
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Brojsova terapija gladovanjem  (Pročitano 1190 puta)
ilibra
Novajlija
*
Poruke: 4


« poslato: 10.01.2004. 05:21 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li neko zna više o ovoj terapiji u leèenju karcinoma?

Sačuvana
Maja
Gost


« Odgovor #1 poslato: 13.01.2004. 04:42 »
Odgovori sa citatomCitat

U svim vecim knjizarama mozete pronaci knjigu Rudolfa Brojsa> Rak, Leukemija i druge prividno neizlecive bolesti.
Isto tako o tome pisu i novine Zdrav zivot.
Terapija se sastoji od nekoliko vrsta cajeva za koje su biljke dostupne i kod nas i soka od cvekle+sargarepa+celer+rotkvice+krompir.
Gladuje se 42 dana uz pijenje tih cajeva i ovog-Brojsovog soka.
Zvuci mi logicno, ali nikoga licno ne znam ko je probao ovu terapiju.
Sačuvana
Bilja.
Gost


« Odgovor #2 poslato: 13.01.2004. 15:48 »
Odgovori sa citatomCitat


Mislim da tu terapiju ne bi trebalo koristiti bez nadzora lijecnika.

Cula sam da postoji neki doktor u Beogradu koji praktikuje tu terapiju.

Isto tako sam citala da u terminalnom stadiju karcinoma nije djelotvorna.

U mome gradu je jedan muzicar probao to ali nije dalo rezultate, sto ne mora biti pravilo.

Pozdravi.
Sačuvana
velimir
Gost


« Odgovor #3 poslato: 18.01.2004. 17:55 »
Odgovori sa citatomCitat

Prije 12 godina snimio sam dokumentarac o èovjeku koji je imao maligni melanom, službena medicina davala mu je još mjesec dana i moguænost operacije sa sasvim neizvjesnim rezultatom, on je meðutim krenuo na Breussovu terapiju gladovanjem u najnepovoljnijeme razdoblju - u zimi, i umjesto 42 dana gladovao je 47 dana. Osim što se potpuno riješio melanoma, postao je sasvim drugi èovjek, nova osoba  i iznutra, sa  novim zdravim pogledima i navikama...
Sačuvana
Maria
Gost


« Odgovor #4 poslato: 10.02.2004. 05:41 »
Odgovori sa citatomCitat

Verujem u to sto pisete jer i moj brat ce uskoro biti fenomen.Otvorio  ga je i zatvorio najbolji tim na toj strani sveta ali posto je imao rak zeluca,metastaze na jetri,pankriasu,kicmi plucima.......Ugradili su mu plasticno  crevo pored pupka da mu ubrizgavamo kasastu hranu jer vec tada nije mogao cestito ni gutljaj vode da proguta.Poslat kuci jer mu nije bilo leka a zivota jos 2-3 nedelje.Pronasli smo mu leka i od kako bih je nazvala operacije /22okt./ sa njegovim koriscenjem poceo je da cisti tu gamad iz sebe.Dans normalno jede tj guta,povratila mu se boja a krvna slika u granicama normale,lekari se gledaju a ne mogu da veruju sta se desava....Mozda ce te i o njemu snimati dokumentarac jer je vec i sad fenomen za hjih.
Nek im je Gospod na pomoci....
Sačuvana
Jovnik koji ima problem
Gost


« Odgovor #5 poslato: 14.02.2004. 02:49 »
Odgovori sa citatomCitat

Moj tetak je pokusao sa tom terapijom `95. ali na zalost nije uspio. Umro je jadan od raka pluca (nikad nije pusio). Probao je dijetu kada je vec bio veoma slab i kad je rak metastazirao. Nakon 20 dana poceo se osjecati mnogo bolje i rekao sam njegovim kcerkama da zaustave terapiju, da mu daju malo vremena da se povrati pa da ponove. Naravno, nisu me poslusale, isli su do kraja i umro je. Ne znam, mozda bi se desilo isto i da su napravili ono kako sam ja mislio. Ipak, bez obzira na sve, ja jako vjerujem u sve ovo jer princip je veoma jednostavan:

-prvo se razgrade sve zalihe secera u organizmu
-nakon toga organizam razgradjuje masti (ova dijeta bi bila u nekoj umjerenoj mjeri dobra i za gojazne!)
-kad nema vise masti, organizam napada celije raka
-a ako pretjeras, e onda misici stradaju sto se izgleda desilo mom tetku.
Sačuvana
Maria
Gost


« Odgovor #6 poslato: 14.02.2004. 23:35 »
Odgovori sa citatomCitat

U decembru mesecu je bili na tv 92 covek koji se izlecio Brojsovom terapijom ali zbog lekara je 2-3 puta povratio sve metastaze i ipak je ocistio ceo organizam.Okreni im telon mozda ce ti dati ime od tog coveka da bih stupio sa njim u kontakt...
Pozdrav i sretno...
Sačuvana
Dina
Gost


« Odgovor #7 poslato: 27.07.2004. 04:29 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav svima a pitanje za Mariju,
ja evo citajuci  sve o herbateci, trazeci savjete kako da pomognem svome tati nadjoh i Vas kometar pa odlucih da Vam se javim. Moj tata ima istu dijagnozu kao i Vas brat.  Sve se desava sa njim kao i sa Vasim bratom, pocev od dijagnoze pa do operacije.  Isto tako hoce da ga posalju kuci poslije operacije. Ja ne znam nesto puno o medicini i pokusavam da pronadjem bilo kakvu pomoc na ovakav naci. Citala sam ono sto ste Vi pisali pa me zanima da li bih ste mogli da mi kazete o kakvom se  lijeku radi......Citat:""""Poslat kuci jer mu nije bilo leka a zivota jos 2-3 nedelje.Pronasli smo mu leka i od kako bih je nazvala operacije /22okt./ sa njegovim koriscenjem poceo je da cisti tu gamad iz sebe.Dans normalno jede tj guta,povratila mu se boja a krvna slika u granicama normale,lekari se gledaju a ne mogu da veruju sta se desava....""
Jako bih Vam bila zahvalna ako mozte da mi date bilo kakve informacije.
Dina
Sačuvana
Dina
Gost


« Odgovor #8 poslato: 29.07.2004. 01:50 »
Odgovori sa citatomCitat

Molila bih ako netko zna nesto u vezi ovog slucaja da mi pomogne. Zanima me da li je u ovom slucaju pomogla Brojsova terapija ili su u pitanju dodatne terepije ili cajevi.
Bila bih vam jako zahvalna ako mozete da mi date bilo kakve informacije. Mome tati je ugradjena cijev pored pupka za hranu jer on moze samo da guta tekucine.
Mnogo hvala za svaki savjet, za bilo kakav prijedlog. Ako netko zna nesto o nekim cajevima i slicno sto bih moglo pomoci molila bih da mi jave.
Unaprijed hvala.
Sačuvana
nada
Gost


« Odgovor #9 poslato: 30.07.2004. 02:45 »
Odgovori sa citatomCitat

KO BI MI ZNAO ODGOVORIT KOJI DOKTOR I GDJE U BEOGRADU,KONTROLISE PACIJENTA SA BROJSOVOM TERAPIJOM?
Sačuvana
katarina simovic
Gost


« Odgovor #10 poslato: 22.09.2004. 03:12 »
Odgovori sa citatomCitat

postovana,
Moj tata upravo gladuje. danas mu je 11 dan. Sami Bog mu moze pomoci, jer je imao vec dve operacije vrlo teske. On dobro podnosi gladovanje
Sačuvana
Kitty
Gost


« Odgovor #11 poslato: 30.09.2004. 18:02 »
Odgovori sa citatomCitat

Brosova dijeta pomaze  prema skoro svim bolestima, ne mozes ocekivati chuda, posto ne znam gde se nalazis ne znam dali ima kod vas ti cajevi i sokovi. Sve zavisi koju vrstu 'dijete" zelis da koristis. Imas spisak koje cajeve i sokove koristis u kom slucaju. Cajevi i sokovi su vrlo neprijatni tako da zna biti tesko i pomazi u VECINI slucajeva al kao sto sam rekla ne cini chuda. Breauss nema svoj websait koliko ja znam jel sam sve zivo probala ali definitvno ces vise informacija i sve sto ti je potrebno naci u Swiss ili ako imas nekoga tamo. U slucaju  da ne onda probaj naci preko yahoo neke informacije
Sačuvana
Vlado Ilic
Gost


« Odgovor #12 poslato: 02.10.2004. 02:39 »
Odgovori sa citatomCitat

Majka ima cancer limfnih zlezda, ako neko ima slican problem kao i uputstvo za pripremanje cajeva neka se javi! Unapred hvala!
Sačuvana
nada
Gost


« Odgovor #13 poslato: 11.10.2004. 17:06 »
Odgovori sa citatomCitat

KUPI KNIGU U KNJIZARI RAK LEUKEMIJA UNUTRA IMAS SVE INFORMACIJE .LJUDI KOJI SU SE IZLJECILI.ISTO TAKO MOZES SVE PITAT AUTORA KNJIGE.KOJI CAJEVI ZA KOJE BOLESTI.
Sačuvana
mila
Gost


« Odgovor #14 poslato: 12.10.2004. 00:43 »
Odgovori sa citatomCitat

PREGLEDAJ TE OVE WEB STRANICE ZA VISE INFORMACIJA O BROJSOVOJ TERAPIJI:WWW.GERILA.COM,WWW.COPTER.CO.YU,WWW.NARODNILEKAR.CO.YU.DOVOLJNO JE UKUCATI KEYWORD BROJSOVA TERAPIJA  I DOBIT CE TE NA STOTINE WEBSITA KOJI NESTO PISU O BROJSU.SRETNO!
Sačuvana
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu