Herbateka    
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: hajducka trava, neven i kopriva  (Pročitano 4489 puta)
Danijela
Gost


« poslato: 17.12.2002. 22:23 »
Odgovori sa citatomCitat

Molim da mi odgovorite, posto pijem caj od mesavine hajducke trave, nevena i koprive, jer je delotvoran za ciste i miome, da li moze da se pije i kad imam menstruaciju? Takodje, molim Vas da mi kazete gde mogu da nadjem mast od nevena i kako je njeno dejstvo na organe za plodnost, naravno da li je dovoljno da se maze po stomaku??
Puno hvala uz poljupce!!!!!
Sačuvana
Herbateka
Gost


« Odgovor #1 poslato: 18.12.2002. 00:11 »
Odgovori sa citatomCitat


Moze da se pije caj i kad imate ciklus.
Mast od nevena se moze naci u biljnim apotekama.
Sačuvana
Maja
Gost


« Odgovor #2 poslato: 27.12.2002. 04:26 »
Odgovori sa citatomCitat

Htela sam da podelimo iskustvo oko ovog caja. Ja ga pijem vec evo treci mesec i primetno su mi krace i slabije menstruacije. Ne znam koliko dugo treba da ga pijem i zanima me jos, kako se koristi nevenova mast-da li je dovoljno samo namazati stomak u predelu materice i jajnika ili sme i intervaginalno. Molim da mi odgovorite.
Sačuvana
Danijela
Gost


« Odgovor #3 poslato: 27.12.2002. 04:37 »
Odgovori sa citatomCitat

Ovu mesavinu caja pijem dve nedelje. Posle nedelju-deset dana, koriscenja caja, kada sam dobila m, prvi put mi je menstruacija bila manje bolna, skoro da me nije ni  boleo stomak!!! Tumacim da je to dobro.
Inace, gospodja koja ga je i preporucila mi je napisala da je ona caj pila skoro sest meseci, jer su joj za taj period zakazali kontrolu, i cista i miom na desnoj strani su joj nestali, nakon toga.

Koji je vas razlog zasto pijete caj? Ni ja ne znam sta sa tom mascu od nevena da radim?? Molila bih Herbateku za odgovor. Ako nista drugo, oticicu u biljnu apoteku "Josif Pancic"" i pitati njih!
Pozdrav!!!! I poljubac. Neka nas Bog cuva.
Sačuvana
Herbateka
Gost


« Odgovor #4 poslato: 27.12.2002. 16:46 »
Odgovori sa citatomCitat

Mast od nevena se maze po stomaku a sa cajem od nevena
se inhalira.
Sačuvana
Danijela
Gost


« Odgovor #5 poslato: 27.12.2002. 21:59 »
Odgovori sa citatomCitat

HVALA!!! OPET PITANJE, INHALACIJA VAGINALNA ILI? I DA LI ZNACI TO NAPARIVANJE ILI VAGINALNO ISPIRANJE. IZVINJAVAM SE UNAPRED ZBOG NEUPUCENOSTI!
VELIKI POZDRAV.
Sačuvana
Herbateka
Gost


« Odgovor #6 poslato: 27.12.2002. 22:26 »
Odgovori sa citatomCitat

Misli se na vaginalnu inhalaciju, naparivanje.
Sačuvana
sanja
Gost


« Odgovor #7 poslato: 28.12.2002. 05:59 »
Odgovori sa citatomCitat

Pocela sam piti mesavinu tog caja jer pre 2 nedelje vadila sam bris vagine i nalaz je 4A dali mi taj caj moze pomoci koristim ga sa svder biterom.Koliko dugo moram piti taj caj?    POZDRAV!
Sačuvana
sanja
Gost


« Odgovor #8 poslato: 28.12.2002. 16:32 »
Odgovori sa citatomCitat

molim vas da mi kazete u kojoj razmeri se pije mesavina ovog caja,koliko kasika se stavlja u 2,5 l vode i koliko dugo se drzi poklopljeno?Nisam bas najbolje upucena u spremanje tog caja.Puno pozdrava!
Sačuvana
Danijela
Gost


« Odgovor #9 poslato: 28.12.2002. 18:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja ga pijem ujutru, na prazan stomak. Spremam ga po receptu one gospodje kojoj je i pomogao. Znaci na 200 do 300 ml kljucale vode prstohvat hajducke trave, koprive i nevena. Poklopljeno oko 30 min. da stoji. Nakon toga popijem.
Molim te napisi mi tvoje iskustvo!
Pozdrav.
Sačuvana
sanja
Gost


« Odgovor #10 poslato: 03.01.2003. 18:26 »
Odgovori sa citatomCitat

POSTOVANJE!
Jos uvek sam u panici i neznam sta  radim.16 01 bi trebala ici na vadenje uzorka iz materice jer mi NALAZ OD PAPA TESTA POKAZUJE 4a STANJE RAKA dALI JE MOGUCE DA MESAVINA OVOG CAJA SA SVEDER BITEROM MOZE U POTPUNOSTI POMOCI?BEZ DA IDEM NA VADENJE UZORKA ILI BI IPAK TREBALA DA SE VIDI JEL JE RAK ILI NESTO DRUGO.
PUNO POZDRVA I SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI!
Sačuvana
Danijela
Gost


« Odgovor #11 poslato: 04.01.2003. 01:01 »
Odgovori sa citatomCitat

Nemoj da panicis. Misli da ce biti sve u redu. Pij caj. I bice, ne brini. Psiha je cudo i zato ne ocajavaj.
Poslala sam ti mali mejl.
Veliki pozdrav!
Sačuvana
Danijela
Gost


« Odgovor #12 poslato: 04.01.2003. 19:14 »
Odgovori sa citatomCitat

Draga S.
Sad sam videla dole na diskusijama pod nazivom CISTE NA JAJNICIMA, da je Laki napisao razmer kako se ovaj nas caj priprema. On je uzeo kolicine od 100 grama hajducke trave (stolisnik), 100 grama koprive i 300 grama nevena. Kuva se veca kolicina, kao sto i ti radis i pije se ceo dan. Pogledaj obavezno!!!
Puno te pozdravljam, ne brini, jer psiha moze mnogo toga lose da ucini, ali i dobrog!!!!!
Sačuvana
sanja
Gost


« Odgovor #13 poslato: 04.01.2003. 19:54 »
Odgovori sa citatomCitat

I ja pijem tu razmeru i pijem 2,5 l dnevno. Sad sam pocela i sa nevena kremom ja namazem stomak kremom na vatu stavim SVEDEN BITERA preko toga cistu vatu pa omotam okok stomaka folijui i na kraju omotam maramom to drzim 2-3 sata dnevno i celu noc (ko to podnosi moze nocu a ko ne samo danju)
Draga Danijela puno te pozdravljam!
Sačuvana
Tatjana
Gost


« Odgovor #14 poslato: 15.01.2003. 08:31 »
Odgovori sa citatomCitat

Molim vas, mozete li mi reci sta je to SVEDEN BITER, jer se prvi put susrecem s tim? Hocu da probam ovaj recept za ciste i miome, a posto zivim u USA ne znam sta je to. Jos nesto, kakva je to nevenova mast? Da li se kupuje ili pravi? Sta mislite mogu li to nabaviti ovde?
Puno vas pozdravljam i zelim svako dobro u Novoj!
Sačuvana
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu