• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Author Topic: seboroicni dermatitis  (Read 374 times)

Igor

  • Guest
seboroicni dermatitis
« on: 01.02.2009. 14:30 »
  •  
Zdravo!
Imam 27 godina i imam seboroicni dermatitis na licu(oko nosta,oko usta,na chelu,u kosi i oko i u ushi)Isto tako imam i probleme sa zeludnikom koje mi nisu dijagnosticirane ali osecam nekad muchnine,tegobe u zeludniku.Molim vas za pomoch nerviram se svaki dan jer ne mogu da izlazim.Celo lice mi je crveno i upaljeno.Svrbi me i peche i je vruche na tim mestima.Hvala vam od srca!!!
Logged

griva1978

  • Punopravni član
  • ***
  • default avatar
  • Posts: 131
    Re: seboroicni dermatitis
    « Reply #1 on: 02.02.2009. 18:47 »
    •  
    ..seboreični dermatitis izaziva veliko množenje gljivica koje su inače prisutne normalno na našoj koži... ali pri velikom stresu i padu imuniteta kože namnože se i inače bezopasne gljivice naprave dar mar..... ako osjećate mučnine u želucu može biti zbog istog razloga - gljivica... ali i zbog stresa.........
    ....... dakle prva stvar je da se smirite! :)... pijte čaj od kamilice i stavljate obloge na lice od hladne kamilice..... ne znam da li znate da je seboreični dermatitis zapravo neizlječiv po službenoj medicini.... a ta medicina proglašava neizlječivim sve što ne može riješiti tabletom ili operacijom..... dakle ako mislite da ćete to riješiti u 1 mj ....teško..... zapravo ( osim u slučaju da taj napad seb.derm. nije uzrokovan alergijskom reakcijom!!!- alkohol, jaja, mlijeko, mesne prerađevine pogotovo!!!prašina.... ) trebati će vam puno truda i dugo vremena i puno razmišljanja...... dakle smirivanja, ne se žderati, zdravo se hraniti ( kuhano!! lešo!!) , ne pušiti, piti jako puno čajeva koji će pročistiti krv- jer krv koja dolazi do kože treba biit čista i jaka, puna zdravih minerala i vitamina da može osigurati imunitet kože..... jako puno vode piti... da se raskuže deponirani toksini koji su očito već došli do granice svih granica tijela- kože...i tu izbijaju van.....
    ...napraviti test za candidu koja voli raširiti svoje kolonije na tako bolesnoj i oslabljenoj koži i jako-jako bitno!!! ne koristiti smeće od komercijalne - kupovne kozmetike koja je krcata konzervansima, sintetskim mirisima, sintetskim punilima volumena, sintetskim vitaminima ( ako su uopće dodani...ali rade više štete nego koristi) ...... od klasčnih krema ona najstarija, najmasnija stara nivea je još i dobra..... dakle treba neutralna i što prirodnija krema koja se vrlo nježno nanosi na lice koje je mokro od obloga od kamilice ( hladni oblozi, držati svaki dan po 30 min 3 x dnevno)... ili nađite nekog tko u vašem kraju radi potpuno prirodne kreme na bazi hladnoprešanih biljnih ulja..... u HR je jako puno takvih ljudi ali mi se čini da vi niste iz HR......
    Logged