Herbateka    
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Multipler skleroza  (Pročitano 793 puta)
ALIKADIC
Gost


« Odgovor #15 poslato: 15.01.2009. 17:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Moj otac je bolovao od multiple skleroze.Imao je roditelje koji su doživjeli duboku starost.Kako su u to vrijeme svi imali mnogo djece,tako da je moj tata imao brata i pet sestara.Niko nije imao multipleks sklerozu, niko od njih,a ni njihova djeca,samo moj tata.Vjerujem da se MS ne prenosi genetski,a dokaz su moja tri sina,jer da sam mislila drugačije nikad ih ne bih rodila.Niko od nas ne zna šta nosi u sebi;ali dobro živi i boljem se nadaj.
Sačuvana
pasa24
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #16 poslato: 27.01.2009. 20:49 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav svima zovem se Danijela imam 28. godina i imam sledece simptome.
Od pre godinu dana trni mi leva ruka u prdelu podlaktice i zavrsava se trnjanjem dva prsta mali i domali,vidim jasno na oba oka ali u dnu pogleda kao da vidim kroz maglu ili gledam kroz dim i osecam opstu napetos u glavi i imam dijagnozu okostavanja kicme u vratnom delu.Imam 46 kg,pritom sam radila sve ocne preglede i sve je uredu kao i vid.
Svi ovi simptomi koje sam nabrojala prvi put su mi se desili pre godinu dana i trajali dva meseca stim sto mi je ruka trnula periodicno na svaka dva meseca ucestalo u bilo koje doba dana.
Medjutim svi simptomi su mi se ponovo vratili pre mesec dana takoreci od pocetka 2009. godine.



Molim za misljenje i savet ili cak dijagnozu kopetentnog lica.

Unapred zahvalna.



Danijela
Sačuvana
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu