• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: DIANE 35-pomoc  (Procitan 1648 puta)

Marija-bg

  • Gost
DIANE 35-pomoc
« on: 06.04.2005. 12:29 »
  •  
Zdravo svima!
Po savetu ginek. uskoro bi trebalo da pocnem sa koriscenjem Diane 35. Molim vas da mi kazete vasa iskustva u vezi sa tim, i pozitivna i neglativna, da li dolazi do negativnih posledica u vidu gojenja, pojacane maljavosti(mada iovako imam problem sa tim), i tome sl.
Inace, imam nered. ciklus i PCO.
Pozdrav
Logged

Soul

  • Gost
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #1 on: 06.04.2005. 14:39 »
  •  
Ja ih koristim vec godinu dana i namjeravam da prestanem za koji mjesec. Takodje sam imala problema sa maljavoscu i neredovinm ciklusima. Sada je sve ok ali ne znam sta ce biti kad prestanem. Uglavnom imala sam 54kg sad imam 60kg ali mi je je to ok jer sam visoka 175 cm. Maljavost i akne su se makle, ali ponekad imam jake glavobolje!

Pozdrav!
Logged

Marija-bg

  • Gost
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #2 on: 06.04.2005. 17:39 »
  •  
Da li je povecanje kilaze posledica Diane ili?
Ja ionako imam viska kg, visoka sam 170 a imam 70 kg. Ne mogu reci da sam debela,a li mogla bih da oslabim par kg. U svakom slucaju, nikako ne bih smela ni volela da se ugojim.
Pozdrav
Logged

Soul

  • Gost
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #3 on: 07.04.2005. 14:22 »
  •  
Ja mislim da nije, jer ja sam sama odlucila da se udebljam nekoliko kg sad kad mi je to dovoljno vise se ne debljam nego zadrzavam tu kilazu.
Logged

pila

  • Mlađi član
  • **
  • default avatar
  • Posts: 83
    • Email
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #4 on: 07.04.2005. 18:27 »
  •  
Ja sam ih koristila više od godinu dana i dosta sam se ugojila. A i inače imam problema sa kilažom. Kažu da Diane 35 ima malo hormona . Ali su to ipak hormoni i moraju na neki način utjecati na kilažu. Ipak je to sve individualno.
Prestala sam ih koristiti prije mjesec dana pa ću vidjeti što će se dešavati. Pozdrav!
Logged

Ellena

  • Gost
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #5 on: 08.04.2005. 09:09 »
  •  
Ako pitanje nije suvise indiskretno, koliko ste se ugojili?
Logged

pila

  • Mlađi član
  • **
  • default avatar
  • Posts: 83
    • Email
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #6 on: 09.04.2005. 10:22 »
  •  
Ma nije indiskretno pitanje. Što je tu je. Za vrijeme konzumiranja ugojila sam se 8 kg. Istina da mi je koža čista , da nema bubuljica . Sa je jedne strane dobiješ sa druge izgubiš. Na vama je da odlučite.

Logged

macy

  • Gost
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #7 on: 19.09.2008. 15:56 »
  •  
Anoniman korisnik Napisao:
-------------------------------------------------------
> Zdravo svima!
> Po savetu ginek. uskoro bi trebalo da pocnem sa
> koriscenjem Diane 35. Molim vas da mi kazete vasa
> iskustva u vezi sa tim, i pozitivna i neglativna,
> da li dolazi do negativnih posledica u vidu
> gojenja, pojacane maljavosti(mada iovako imam
> problem sa tim), i tome sl.
> Inace, imam nered. ciklus i PCO.
> Pozdrav
Logged

macy

  • Gost
Re: DIANE 35-pomoc
« Reply #8 on: 19.09.2008. 15:58 »
  •  
je li istina da nakon prestanka koristenja pilula maljavost i akne se vracaju jos vise nego sto su bile?!
Logged

manja

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 1
    Re: DIANE 35-pomoc
    « Reply #9 on: 29.09.2008. 01:22 »
    •  
    Ja sam dobila fibroadenom na dojci, i kad sam bila na ultrazvuku, doktorka je rekla da skoro sve devojke kojima je to nadjeno su pile diane, pa sad vi vidite da li treba piti.
    Moje je misljenje : sto dalje od bilo kakvih hormonskih lekova osima ako je zivot u pitanju. A da ne pricam kakve sam jos imala probleme sa zdravljem koje mi se srozalo kako sam pocela to da pijem. Nikad vise!
    Logged

    Chobisbaby

    • Gost
    Re: DIANE 35-pomoc
    « Reply #10 on: 20.02.2009. 10:36 »
    •  
    Ja sam koristila Diane 3 godine...bez problema...bila sam se malo ugojila prvih meseci 3-4kg i grudi su mi bile malo naduvene,ali je proslo.
    Logged

    plavooka89

    • Novajlija
    • *
    • default avatar
    • Posts: 1
      • Email
    Odg: Re: DIANE 35-pomoc
    « Reply #11 on: 30.06.2009. 17:33 »
    •  
    Ja sam dobila fibroadenom na dojci, i kad sam bila na ultrazvuku, doktorka je rekla da skoro sve devojke kojima je to nadjeno su pile diane, pa sad vi vidite da li treba piti.
    Moje je misljenje : sto dalje od bilo kakvih hormonskih lekova osima ako je zivot u pitanju. A da ne pricam kakve sam jos imala probleme sa zdravljem koje mi se srozalo kako sam pocela to da pijem. Nikad vise!


    fibroadenom se pojavljuje usled poremecaja hormona, odnosno uvecanja estrogena, tako da ne moze se tvrditi da to izazivaju te pilule, jer generalno mogu sve koje sadrze estrogen! a i to je benigan tumor, tako da i nije mnogo opasan i najcheshce se javlja u 30tim i 40tim godinama..
    Logged