Herbateka    
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: hemel  (Pročitano 4651 puta)
olivera
Gost


« poslato: 23.11.2004. 07:21 »
Odgovori sa citatomCitat

Hemel proizvodi kreme i ulja od meda.Preporucujete li ih?
Sačuvana
Flicka
Gost


« Odgovor #1 poslato: 25.11.2004. 17:01 »
Odgovori sa citatomCitat

Svakako. Ja sam koristila kremu za pete, za negu koze i sampon sa mlekom i cokoladom. Proizvodi su fenomenalni, dugo traju i ja sam stvarno njima zadovoljna.
Sačuvana
RikiLidija
Gost


« Odgovor #2 poslato: 25.11.2004. 20:30 »
Odgovori sa citatomCitat

Gde to ima da se kupi?
Sačuvana
olivera
Gost


« Odgovor #3 poslato: 26.11.2004. 06:35 »
Odgovori sa citatomCitat

 Posluju preko saradnika a informacije se mogu dobiti Jagodina ili beohemel @HemelCo.com Beograd.Dobila sam takve informacije.
 Voljela bi da cujem od nekog ko je koristio proizvode da li je zadovoljan jer ih prodavci hvale i nude mi da se bavim i sama prodajom, sto ne zvuci lose.
Sačuvana
RikiLidija
Gost


« Odgovor #4 poslato: 26.11.2004. 20:40 »
Odgovori sa citatomCitat

Krema za ruke im je odlicna, nju sam kupila na sajmu meda, tako da sada nisam mogla da je nadjem ponovo. Mislim da su ti preparati svi jako dobri.
Sačuvana
qwerty2
Gost


« Odgovor #5 poslato: 01.03.2005. 20:57 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja se ne bavim prodajom :)

Koristila sam kremu za pete i odlicna je,jos i dobro mirise,
Kremu za nokte,nije bog zna sta,
Kremu za koznu galanteriju,jako dobra.
Sačuvana
dani
Gost


« Odgovor #6 poslato: 20.04.2005. 15:11 »
Odgovori sa citatomCitat

ako su vam se svidele kreme i samponi, onda ce vas sminka oduseviti! takodje na bazi meda i voska sa malo hemikalija. savrsena za zene koje npr.imaju osetljive oci,pa ne mogu da koriste maskaru ili senke. ja sam tek nedavno probala i odusevljena sam. imaju sve: ruzeve tecne i obicne,pudere,senke,lak za nokte,olovke za usne oci obrve...i  sve u mnogo razlicitih boja.  cista 10-ka!
Sačuvana
loncina
Gost


« Odgovor #7 poslato: 22.04.2005. 23:19 »
Odgovori sa citatomCitat

 a glavni razlog je taj sto je sve 100% prirodno



Bas 100%....nesto sam skeptican po tom pitanju.
Sačuvana
Skeptik99
Gost


« Odgovor #8 poslato: 23.04.2005. 19:11 »
Odgovori sa citatomCitat

Gdje ste vidjeli da cigo svog konja kudi?
Ne samo da su 150%  prirodni,  već su NADPRIRODNI!!!!!!!!  
S
Sačuvana
RikiLidija
Gost


« Odgovor #9 poslato: 25.04.2005. 09:49 »
Odgovori sa citatomCitat

A gde se moze videti ta sminka?
Sačuvana
dani
Gost


« Odgovor #10 poslato: 30.04.2005. 20:54 »
Odgovori sa citatomCitat

za sve skeptike:  morate da probate! do tada ne verujte!

 za  RikiLidija (---.voban.co.yu): sminka i cela kozmetika se moze videti i isprobati  na prezentacijama. na zalost,nema kataloga,ali mozes kontaktirati nekog ko radi u hemelu! da dalje ne reklamiram, mozes mi se javiti na moju e-mail adresu da ti kazem na kom sajtu mozes da se informises i kako da saznas vise.  pozdrav!
Sačuvana
dani
Gost


« Odgovor #11 poslato: 04.05.2005. 15:26 »
Odgovori sa citatomCitat

djerdj tibora je neko mnogo naljutio,nadam se da nisam ja!  

Ja sam,protivno tvom misljenju, curka "bez kinte od multilevela" ,pa i dalje tvrdim da mi mnogi proizvodi prijaju! A da su od meda i biljaka (necu pogadjati % ) - moze se naslutiti po izgledu i mirisu kreme! prirodniji su od svih krema koje sam isprobala,pa ih zato i hvalim! Ali, svakako imas pravo na svoje misljenje,kao i ostali koji su  i  zapoceli diskusiju o ovoj kozmetici.  U kojoj bih i dalje ucestvovala bez zloupotrebe iste!

   pozdrav od danijele
Sačuvana
jela
Gost


« Odgovor #12 poslato: 16.05.2005. 16:44 »
Odgovori sa citatomCitat

Nedavno sam pocela koristiti Hemel Anti- Wrinkle i prija mi, ali da je 100% prirodno, nije. Koliko sam ja procitala sadrzi i parafin.
Sačuvana
Luna
Novajlija
*
Poruke: 5


« Odgovor #13 poslato: 17.05.2005. 15:40 »
Odgovori sa citatomCitat

Meni je kosa opadala u pramenovima i prestala je da raste. Kupila sam tonik i sampon protiv opadanja i prezadovoljna sam. Imala sam paz frizuru u septembru prosle godine, a sada mi je kosa do polovine ledja i ne opada mi.Licno mogu da garantujem za hemeline proizvode jer ih koristim nekoliko. Neka vas ne obeshrabre cene jer se proizvodi koriste u malim kolicinama i zaista dugo traju.
Ulja za masazu su takodje fantasticna.Pozdrav.
Sačuvana
Luna
Novajlija
*
Poruke: 5


« Odgovor #14 poslato: 17.05.2005. 15:48 »
Odgovori sa citatomCitat

Sto se tice prirodnosti proizvoda, drage moje, danas vise nista nije prirodno,pa ni hemel,cak ni hleb koji jedete i ostala hrana, a o kozmetici da ne pricamo.
Ja sam pravila neke masti na biljnoj bazi (neven, kamilica, hajducka trava) i jesu one dobre, ali nisu dugo trajale bez obzira sto sam koristila pravi pcelinji vosak kao jedan od sastojaka. Jednostavno, mora postojati neki konzervans koji bi im produzio vek trajanja. Zato pustite marketing da radi svoje, a vi koristite kozmetiku koja vam odgovara.
Sačuvana
Stranice: [1] 2
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu