Herbateka    
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Podocnjaci  (Pročitano 1536 puta)
verica
Gost


« Odgovor #15 poslato: 07.02.2007. 09:32 »
Odgovori sa citatomCitat

Upravo sam juce kupila kremu ya hemoroide i mazem podocnjak. Videt cu rezultate, mada sam uspela malo smanjiti kese ispod ociju sa kolutovima krompira, ali jako malo. Posto imam vece podocnjake tj kesice, ne vredi masirati jer nema efekta.  Javit cu posle par dana o efektima kreme.
Sačuvana
nela
Gost


« Odgovor #16 poslato: 08.02.2007. 08:47 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam probala kremu protiv hemoroida. Bila sam strasno razocarana. Izgledala sam kao starica. Izgledala sam umorno i sa hiljadu bora oko ociju. Takvo dejstvo kod mene su imale takodje neke kreme koje su namjenjene protiv podocnjaka, tako da se vise ne usudjujem kupiti ni jednu kremu za podocnjake. Vjerovatno tu ima nesto sto mi ne odgovara.
Sačuvana
Meliha
Gost


« Odgovor #17 poslato: 08.02.2007. 09:09 »
Odgovori sa citatomCitat

Imala sam isti problem vise od cetiri godine.Vjerujte da sam skupila vise od 50 najskupljih i najkvalitetnijih sampona,ali bez ikakvog uspjeha.Ispirala sam kozu glave i zalfijom i mnogim drugim biljkama.Osjetila bih trenutno poboljsanje,ali bi se problem opet vratio.Pocela sam na kraju u destilovanu vodu umijesati jednu kasiku dobrog meda.Namazem to na glavu,masiram nekoliko minuta(obicno uvece),zamotam peskirom i drzim na kosi 1-2 sata.Izbacila sam upotrebu sampona sa bilo kavim mirisom(jer mirisi mogu izazvati alergijsku reakciju.),a onda sam se dosjetila i,posto sam u kupatilu imala tecni sapun sa PH5,5.On se koristi sa kupanje,jer ja imam suhu kozu.Taj tecni sapun nema nikakav miris i vrlo je blag,bez puno kemikalija.Na vrhove kose stavim malo omeksivaca za kosu,ali ne dodirujem njime kozu glave.Moj problem je rijesen.Nadam se da ce biti i vaseg djeteta.Srdacan pozdrav.Javite je li uspjelo.
Mely
Sačuvana
jany
Gost


« Odgovor #18 poslato: 07.03.2007. 09:22 »
Odgovori sa citatomCitat

Ovako napravite gel: Uzmite 100 mililitara destilirane ili filtrirane vode i iskuhajte 1 žlicu metvice. Pustite pokriveno da odstoji 20-30 minuta i onda precijedite i zakipite još jednom. Umiješajte 1/2 male žličice želstine u kristalima i 1/2 mele žlicice bademovog ulja. Pustite da se sve ohladi i pospremite u hladnjak. Mažite 3 puta tekom dana. Kad namažete pustite da se osuši a onda možete isprati mlakom vodom.
Izvinite na lošom Hrvatskom jeziku.
Sačuvana
spiholog
Gost


« Odgovor #19 poslato: 07.03.2007. 11:18 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav svima! Od nedavno pratim ovaj forum i odusevljena sam osobama na njemu koje su spremne da nesebicno podele svoja iskustva. Zanima me da li je ovde vec bilo reci o prirodnim receptima za izbeljivanje malja na nausnici. Ako nije, molim one koji ga znaju da ga napisu. Hvala!
Sačuvana
spiholog
Gost


« Odgovor #20 poslato: 08.03.2007. 10:45 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav svima! Od nedavno pratim ovaj forum i odusevljena sam osobama na njemu koje su spremne da nesebicno podele svoja iskustva. Zanima me da li je ovde vec bilo reci o prirodnim receptima za izbeljivanje malja na nausnici. Ako nije, molim one koji ga znaju da ga napisu. Hvala!
Sačuvana
veskica
Gost


« Odgovor #21 poslato: 15.09.2007. 17:08 »
Odgovori sa citatomCitat

Pored mnogih saveta o eliminaciji podocnjaka dodacu i ja svoj:
1/2 kafene kasicice kvasca u prahu razmutiti sa 1 kafenom kasicicom jogurta (obicnog, ne vocnog); ovo naneti uvece na podocnjake, ostaviti da se osusi i sa time i prenociti. Ujutro se uobicajeno umiti.
Mnogima je pomoglo, mozda ce i vama. Vredi pokusati sve zarad lepote i negovanog izgleda.
Sačuvana
MACA
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #22 poslato: 06.12.2007. 14:48 »
Odgovori sa citatomCitat

DA LI STVARNO POMAZU OVI RAZNORAZNI RECEPTI???
Sačuvana
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu