Herbateka    
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Herbateka Heelp!  (Pročitano 1144 puta)
benedić
Gost


« Odgovor #15 poslato: 27.01.2006. 16:04 »
Odgovori sa citatomCitat

ja imam problem sa flekama ispod očiju koje pobrah u solariju, by the way,   od tada koristim kremu oko očiju za hidrataciju i niÅ¡ta se značajnije nije popravilo. od tada se plaÅ¡im solarija. godinama koristim solarij, a taj atack solarija vječno ću pamtiti kao i moja koža.tako se sad ne usudim poći u solarij, mada mi je put svijetla, no brzo dobijem boju. koju kremu upotrijebiti za izbjeljivanje, a da nije agresivna. koža mi je mjeÅ¡ovita, a viÅ¡e puta i osjetljiva. npr. pocrveni na vjetru, u klimatiziranim prostorijama dako da se odmah umivam i mažem kožu da se smiri.jezebel Napisano:

> Buebchen kozmetika se kod nas u hrvatskoj prodaje u dm-u,
> preporucam kremicu za lice s dodatkom pcelinjeg voska i
> nevenovu kremicu sa dodatkom etericnih ulja. Za kozu koja se
> ljusti (u onim danima kad sam sva nikakva i zvalava) koristim
> biofarmovu gavez mast. U kreme i gelove za tusiranje volim sama
> dodavati etericna ulja od lavande i narance. Redovno koristim
> freeman peeling za lice od marelice; njezan je, a efikasan. Ne
> jedem junk food, pastete i salame; pijem mnogo tekucine i soka
> od mrkve. Za dr.hauschka nisam sigurna, to ili u bolje
> opremljenim ljekarnama ili (mozda) u martimexu? Sto se
> kokosovog ulja tice, prodaje ga firma aromatica, ali ne znam
> gdje (ako uopce?) u sarajevu.

Sačuvana
nina
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #16 poslato: 14.03.2006. 23:01 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja bih Vas molila da mi odgovorite kakvu bih kremu trebala da koristim ako imam izmedju suve i normalne koze? Da li je potrebno da kupujem neke skupe kreme da bi mi koza bila lepa i kroz 10-15 godina, sad imam 22. Da li postoji neka jeftinija varijanta od Eucerina, kog svi hvale, a da je stvarno dobro. I sta mislite o Avon proizvodima?HVALA
Sačuvana
jezebel
Gost


« Odgovor #17 poslato: 06.04.2006. 17:17 »
Odgovori sa citatomCitat

nina, imam i ja 22, nemam iskustva sa ekstraskupim kremama za lice, ali mislim da ti u ovim godinama ne trebaju ukoliko nemas neke ozbiljne probleme s kozom. skupe kreme cesto nisu nista manje dobre od preparata jednostavnog sastava sa velikim udjelom prirodnih sastojaka. stovise, kupis ju s entuzijazmom i onda te cesto razocara. kozmetika ti je najmanje bitna, vazan je cjelokupni lifestyle. kada sam od stresa i lose ishrane imala strasno suhu kosu i dobila perut, potrosila sam brdo love na kojekakve maske da mi na kraju ne bi pomogle. ukratko, skupe kreme ti sada nisu neophodne, jos uvijek si mozes priustiti ''zlatnu sredinu'':).
Sačuvana
Stranice: 1 [2]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu