Herbateka    
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Vasa pitanja  (Pročitano 2852 puta)
znatizeljna
Gost


« Odgovor #60 poslato: 11.07.2006. 00:39 »
Odgovori sa citatomCitat

Gospodine Free jos jedno pitanje gde mogu nabaviti laneno seme ja zivim u Nemackoj   veliki pozdrav za vas
Sačuvana
andrija
Gost


« Odgovor #61 poslato: 13.07.2006. 22:07 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav bratski fri imam jedno pitanj za tebe kako da napravim neki losion ili ulje sto osvezava telo tako da se osecate frisko pozdrav
Sačuvana
dana
Gost


« Odgovor #62 poslato: 19.07.2006. 08:59 »
Odgovori sa citatomCitat

Mora li se poslije sene uzimati laneno sjeme i zasto?
Sačuvana
Doclea
Gost


« Odgovor #63 poslato: 25.07.2006. 00:27 »
Odgovori sa citatomCitat

Srdacan pozdrav iz Crne Gore!iako zivim u zemlji prilicno bogatoj biljem,jako malo ljudi zna kako se shta koristi!
Mene interesuje,da li postoji nacin da se dobro jabukovo sirce napravi kod kuce!
Pijem rusomacu i macinu travu za regulisanje menstruacije,ali mi jedan veci problem zaadaje muke,bijelo pranje,molim Vas,dajte  mi neki savjet za to!!!!!!
jako mi se dopada ova pricaonica,i vidi se da ste jako upoznati i da ovo radite sa puno ljubavi,ja sam inace novinar i ovakve teme su me uvijek zanimale!!!!!!!Freeholland2002 Napisano:

> Posto duze vremena nisam bio na ovim stranicama a u
> medjuvremenu sam zaboravio pasword, te uz to jos kod traznje
> pasworda herbateka mi kaze da ne prepoznaje moje username i
> otvorio sam novi - stari nick. Umjesto Freeholland sada je
> freeholland2002.
> Ukljucit cu se u razmjenu misljenja kada malo odmorim jer sam u
> Amsterdam dosao kuci tek poslije tri mjeseca provedena na putu.
> Sve vas puno pozdravljam, a ako imate nekih pitanja na koja
> niste dobili a zeljeli bi ste da odgovore dobijete napisite i
> ja cu se potruditi da vam iskreno odgovorim. Jedino bi bilo
> pozeljno da pitanja budu jasna i ako je moguce kratka.
> Puno srece u zivotu zelim vam svima
> Freeholland2002
Sačuvana
Doclea
Gost


« Odgovor #64 poslato: 27.07.2006. 00:04 »
Odgovori sa citatomCitat

Mene interesuje,da li postoji nacin da se dobro jabukovo sirce napravi kod kuce!
Pijem rusomacu i macinu travu za regulisanje menstruacije,ali mi jedan veci problem zaadaje muke,bijelo pranje,molim Vas,dajte mi neki savjet za to!!!!!!
jako mi se dopada ova pricaonica,i vidi se da ste jako upoznati i da ovo radite sa puno ljubavi,ja sam inace novinar i ovakve teme su me uvijek zanimale!!!!!!!Freeholland2002 Napisano:
Sačuvana
sole
Gost


« Odgovor #65 poslato: 15.09.2006. 18:37 »
Odgovori sa citatomCitat

Zdravo. Jabi da pitam u vez i upotrebe jabukovog sirceta . Ja ujtro rano uzimam 2-3 kasikice jabukovog sirceta i jednu kasikicu meda svaki dan . Medzutim nekad osjecam kao da gubim snagu pogotovu u lijevoj strani isto kao dame pomalo nosa inace se osjecam zdravo zelim vase misljenje. Hvala
Sačuvana
Nevidjena
Novajlija
*
Poruke: 6


« Odgovor #66 poslato: 09.10.2006. 13:39 »
Odgovori sa citatomCitat

Vitlilgo. imam  ga 3. godine. Imam 21 god. Dali postoji lek, cime ga leciti i koliki je period oporavka?

Pozdrav Freeholland2002
Sačuvana
Nevidjena
Novajlija
*
Poruke: 6


« Odgovor #67 poslato: 09.10.2006. 13:39 »
Odgovori sa citatomCitat

Vitlilgo. imam  ga 3. godine. Imam 21 god. Dali postoji lek, cime ga leciti i koliki je period oporavka?

Pozdrav Freeholland2002
Sačuvana
Freeholland
Gost


« Odgovor #68 poslato: 20.10.2006. 21:22 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovani prijatelji
Posto sam u poslednje vrijeme jako puno na putovanjima a evo i veceras sam se vratio sa putovanja po zemljama istocne Evrope koje je trajalo punih mjesec dana te zbog toga i nisam bio u mogucnosti da dolazim na ovaj izuzetan sajt da progovorimo o lijepim temama i jedni drugima koliko mozemo pomognemo.
Ukoliko neko ima pitanja a kako ne bi ste dugo cekali na odgovor molim vas da mi se obratite direktno na mail adresu a posto mi je adresa vezana sa brpojem mobilnog onda vas mail sa pitanjem dobijem na direktno na mobilni bilo gdje da se nalazim i svakome cu rado odgovoriti.  
Naravno pitanje mozete ostaviti i ovdje kako bi odgovor mogli da procitaju svi ali ponavljam to ce biti rjedje dok ce te odgovor na pitanje koje mi posaljete mailom dobiti vrlo brzo.
Hvala svima i svi budite lijepi, pametni i zdravi.
Sačuvana
Nada
Gost


« Odgovor #69 poslato: 17.11.2006. 13:57 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovani Freeholland!
Imam problem sa pucanjem kapilara na nogama a imam i 15 kg vise prosto ih osjecam da me zapecu kad pocmu da pucaju .sto meni mozete preporuciti za ovaj problem,puno hvala.
Sačuvana
Nada
Gost


« Odgovor #70 poslato: 17.11.2006. 14:05 »
Odgovori sa citatomCitat

Evo za sve koga interesuje cimet.Provereno za trovanje stomaka nekom hranom cak se moze davati i maloj djeci tako sto se narenda jabuka stavi pola kasicice cimeta i jede po tri puta na dan ima snazno antibakterijsko dejstvo,provereno kod deteta od 2,5 godine koje je dobilo salmonelu,rezultati su izvanredni.
Sačuvana
tajna_na
Gost


« Odgovor #71 poslato: 21.11.2006. 09:39 »
Odgovori sa citatomCitat

postovani freeholland,
procitala sam Vas recept sa brsljenom protiv strija. Zanima me koliko je efikasan gel od brsljena koji se moze kupiti u apotekama.
Sačuvana
biki
Gost


« Odgovor #72 poslato: 09.01.2007. 22:01 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li imate neki recept za prevenciju strija na grudima a da moze da koristi majka koja doji bebu?Hvala unapred
Sačuvana
3863-Slavica
Gost


« Odgovor #73 poslato: 14.01.2007. 11:44 »
Odgovori sa citatomCitat

Zelim lek za perifernu cirkulacijui omodruvanje na licu?
Sačuvana
griva1978
Gost


« Odgovor #74 poslato: 22.01.2007. 01:31 »
Odgovori sa citatomCitat

.. majka koja doji najbolje da izbjegava sva eterična ulja a i veliku večinu pripravaka od trava... najsigurnije je ulje od jojode, to je bazno ulje, 2 x dnevno, najbolje od primavere... cca 100 kn 100 ml ali se isplati. ... strije zavise od mnogo faktora ali ovo ti je najprirodije i najbolje..... inače ulje od jojobe je predivno i za kožu lica, mogu ga koristiti i žene sa manom kožom lica
.... moja prijateljica g je počela koristiti par mj prije poroda za kožu međice da joj ne pukne pri porodu ali kad je vidila kako joj paše proširila je to na cijelo tijelo od glave do pete i super je zadovoljna...navečer ga namažete na suhu kožu a ujutr na vlažnu nakon tuširanja jer se onda razvuče i puno je manje masno... al za grudi- na suhe- da ga je više i da se više upije... :O)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu