Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: protiv mitisera  (Pročitano 733 puta)
mica
Gost


« poslato: 12.02.2006. 22:40 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li neko zna kako da se resim mitisera...Imam 23 godine i cini mi se da mi je lice sve gore i gore sto se toga tice...Kada ga ocistim,vec se posle 10 dana ponovo pune pore!
Hvala unapred

Sačuvana
Freeholland2002
Gost


« Odgovor #1 poslato: 12.02.2006. 23:10 »
Odgovori sa citatomCitat

Lice napari Kamilicom,

Skuvaj 1 litar caja od kamilice, stavi ga u serpu dok je vruc,... preko glave nabaci peskir kojim prekrij i glavu i serpu i tako ostani 10 minuta, zatim ponovi.
Poslije isperi lice tim istim cajem od Kamilice. Mozes kod ispiranja koristiti i caj od Melisse. U svakom slucaju nemoj trpati previse sminke a ako mozes samo malo ili nimalo na lice. Bit ces prirodnija i ljepsa a ako vec ponekad "moras" da se nasminkas onda sminku drzi samo toliko koliko moras i cim kuci odmah u kupatilo i skidaj.

Srecno sa ljepotom. mica Napisano:

> Da li neko zna kako da se resim mitisera...Imam 23 godine i
> cini mi se da mi je lice sve gore i gore sto se toga
> tice...Kada ga ocistim,vec se posle 10 dana ponovo pune pore!
> Hvala unapred
>
Sačuvana
Branislav
Gost


« Odgovor #2 poslato: 15.03.2006. 23:59 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam od mitisera i bubuljica "rupice" po kozi e sad kako se njih resiti?
Sačuvana
bela
Gost


« Odgovor #3 poslato: 19.03.2006. 21:23 »
Odgovori sa citatomCitat

Za rupice od mitesera ne znam, ali za Micu savet koji sam cula od kozmeticarke i koji ja primenjujem:

- kao preventiva protiv mitesera koristim povremneo (jedno 2X mesecno ili kad se setim) ciscenje delova lica (na kojima se javljaju miteseri, a to je najcesce nos kao i deo brade ispod donje usne, sodom bikarbonom.

Prvo lice dobro ocistim i operem toplom vodom, pa mokre i ciste prste umocim u sodu bikarbonu i dobro istrljam te kriticne delove.
posle se umijem hladnijom vodom i namazem hidrantnom kremom tanko.

To raditi uvece da bi se do ujutru smirila iritirana koza.

pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu