Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Najbolja kozmetika za masno i problematično lice  (Pročitano 1164 puta)
OPASNO
Gost


« poslato: 27.03.2006. 18:12 »
Odgovori sa citatomCitat

pozz svima
Imam 20 godina i vrlo problematično lice.Imam puno sitnih bubuljica u predelu čela, nosa i ispod usana. Volela bih da mi preporučite neki dobar puder, ili bilo šta drugo za prekrivanje tih nedostataka. I još nešto, lice mi je veoma masno, pa kada stavi puder ili kremu za toniranje posle sat ili dva izgledam kao da sam stavila kilo masti na lice.
Molim vas pomozite mi.
Inače živim u Republici Srpskoj i trenutno koristim NIVEA VISAGE kremu u boji za lice, ali mi nešto ne odgovara.

Sačuvana
mica
Gost


« Odgovor #1 poslato: 27.03.2006. 21:14 »
Odgovori sa citatomCitat

Nista nece tako dobro ocistiti lice kao kozmeticarka. Ciscenje lica nije jako skupo a stvarno pomaze. Probaj piti pivski kvasac - meni je puno pomogao.
Sačuvana
royst
Gost


« Odgovor #2 poslato: 28.03.2006. 10:07 »
Odgovori sa citatomCitat

Najgore sto mozes da uradis za svoje lice, ti upravo radis. Pokusavas da zakamufliras bubuljice tecnim puderom, koji ti jos vise zatvara pore i cini da se stanje pogorsava.
Lice treba redovno da cistis ujutru i uvece i to nekim gelom za umivanje, pa tonikom, i onda stavis neku hidratantnu kremicu. Puder zaboravi, mozes ponekad za neku "specijalnu priliku" i to samo onaj u prahu koji ce matirati tvoje lice.
Poni da posecujes kozmeticara ili jos bolje idi kod dermatologa.
Mozes da probas AVON kolekciju za mlade. Proizvodi imaju u sebi mali % salicilne kiseline koja ce sasusiti te bubuljice koje imas. Nisu skupi, pa te nece kostati mnogo da probas.
Srecno!
Sačuvana
OPASNO
Gost


« Odgovor #3 poslato: 28.03.2006. 21:19 »
Odgovori sa citatomCitat

Hvala vam svima!
Inače, zaboravila sam reći da i sama stavljam puder, kako vi kažete samo u specijalnim prilikama, jer se retko i šminkam.
Čula sam da umivanje lice kamilicompre spavanja pomaže protiv bubuljica, šta vi mislite o tome?
Sačuvana
gggg
Gost


« Odgovor #4 poslato: 23.04.2006. 16:01 »
Odgovori sa citatomCitat

eh i ja imam problema s bubuljicama i kolko god da je stetan puder ja bez njeg ne izlazim iz kuce, predlazem ti vichy puder i garnier pure gel za umivanje i tonik, kupi i neku nemasnu kremu sa visokim zastitnim faktorom meni je najbolja collistar uopste ne masti lice, kupi peeling od avona meni je on najbolji onaj iz clearskin kolekcije stavljaj ga svakih 15 dana i masku neku stavi poslije pilinga dobra je garnier od gline i krastavaca. ujutro umij lice samo vodom i stavi tonik i kremu a navecer operi lice gelom za umivanje stavi tonik i malo baby pudera na bubuljice nemoj stavljati kreme navecer jer se koza regenerise. nemoj caprkati po licu i istiskivati bubuljice i sve ce biti ok meni je rekla kozmeticarka da ovako radim i lice mi se stvarno puno ocistilo i bilo bi dobro da pijes svaki dan po solju  zelenog caja.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu