Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: disanje  (Pročitano 406 puta)
maja2
Gost


« poslato: 03.06.2006. 23:44 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam frakturu nosa i ako ne koristim kapljice za nos svakodnevno ne mogu da disem ono sasvim slobodno, a sa kapljicama mi je sve ok [operil koristim] medjutim posto je to ipak lek htela bih pitati dali postoji neki prirodni lek, neka kapljice na prirodnoj bazi koje bih mogla da nabavim ili napravim i koje nisu stetne kako su stetne ove koje koristim.
Molim vas pomozite jer mi inace operacija nosa ne gine!
Pozrav svima
Sačuvana
alujza
Gost


« Odgovor #1 poslato: 07.06.2006. 14:11 »
Odgovori sa citatomCitat

 Kipuca voda sipa se u prepolovljenu lejku a zatim se lejka spaja sa testom od brasna i vode da ne bi para odnikud izlazila.posle 24 sata lejka se otvara i tecnost se kroz gazu cedi i sprema u frizider za duboko a potrebna tecnost stavlja u bocicu sa pipetom. Tri dana ujutro i uvece u nos se stavljaju po dve kapi a posle toga po jednu kap opet svako jutro i svako vece. Stavlja se sve dok izlazi sekret iz nosa. Maksimum mesec dana pa se pravi pauza od 7 dana. Inace ovaj lek garantovano cisti sve nosne i sinusne kanale. Pr
Sačuvana
bela
Gost


« Odgovor #2 poslato: 07.06.2006. 19:00 »
Odgovori sa citatomCitat

e, kad bi mi jos neko rekao sta je to "lejka"????
poz
Sačuvana
maja2
Gost


« Odgovor #3 poslato: 07.06.2006. 23:23 »
Odgovori sa citatomCitat

Alujza, dali se ta tecnost koja se dobije sve vreme ostavlja u zamrzivac, pa recimo kad se potrosi to sto prvo stavis u bocicu sa pipetom onda odmrznes tu iz zamrzivaca i stavljas nju ili ...?

Bela, lejka je tip bundeve ili kako li se to naziva :)ali nije ono kao klasicne, nego je ono kruskastog oblika, kao sa ruckom je odozgo:) Ma, znas, videla si garant samo ne znas da se tako zove, a i ja ne znam bas "strucno" da ti objasnim:)))
Poz.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu