• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: tablete za mrsavljenje  (Procitan 4713 puta)

anazi

  • Gost
tablete za mrsavljenje
« on: 27.12.2006. 19:34 »
  •  
Jel probao neko od vas da skine kilažu sa tabletama "Herbafast"?
Logged

3863-Slavica

  • Gost
Re: tablete za mrsavljenje
« Reply #1 on: 01.01.2007. 15:46 »
  •  
Togas za togas ja simnuva kilazata.Treba  da se drzis celo vreme na dieta.Sabaljeto koga ke stanes da se napies dve casi topla vodai posle pola saat da jades.sekogas pred obrok edna casa voda Da jades pomalce poveke pati na den itoa najkasno do sest casot.Da jades tikva kolku sto sakas.
Logged

zvonchica

  • Novajlija
  • *
  • default avatar
  • Posts: 1
    Re: tablete za mrsavljenje
    « Reply #2 on: 29.07.2008. 21:10 »
    •  
    Ja sam koristila te tablete i posle prve kutije nisam omrsala ni gram, pa sam odustala. Iskustva drugih su da su to najbolje tablete za mrsavljenje. Ne znam sto kod mene nisu dale nikakav efekat i ako sad smanjila obroke kolicinski.
    Logged

    kica

    • Novajlija
    • *
    • default avatar
    • Posts: 4
      • Email
    Re: tablete za mrsavljenje
    « Reply #3 on: 10.09.2008. 10:10 »
    •  
    cao! vidim da se raspitujes o HF/ tabletama... ja sam cula da one deluju na O krvnu grupu i da pocinju da deluju tek posle prve kutije. ja sam ih ranije koristila, ne da bih smrsala, vec zbog boljeg metabolizma, jer uglavnom jedem brzu hranu. Sada sam ih kupila da smrsam,posto sam se u poslednjih 6 meseci ugoila oko 15kg. katasrofa jedna. ja sam odgovarajuca krvna grupa, pa videcemo da li ima efekata. Apetit se smanjuje, to je potvrdjeno, da li pomaze u skidanju kg, videcemo, trebalo bi.

    pozdrav
    Logged

    Anabel

    • Novajlija
    • *
    • default avatar
    • Posts: 5
      Re: tablete za mrsavljenje
      « Reply #4 on: 29.09.2008. 21:37 »
      •  
      Ja sam dugo koristila Herbafast i nisam oslabila ali sam pocela gubiti moj nezajazljivi apetit, pa sam mogla izdrzati divnu i laku UN dijetu. Oslabila sam za dva meseca 16 kgr i idem dalje.
      Logged

      pongo

      • Gost
      Odg: tablete za mrsavljenje
      « Reply #5 on: 23.06.2009. 15:27 »
      •  
      Ja sam smrsala tako da sam pila ujutro jedna casa mlake vode na prazan stomak i nisam jela 30 min.Na podne sam pila caj od kantariona i lepavac(lepka)nemate apetit, garantovano.
      Logged

      gaviota

      • Mlađi član
      • **
      • default avatar
      • Posts: 57
        Odg: tablete za mrsavljenje
        « Reply #6 on: 26.06.2009. 17:51 »
        •  
        Ja sam smrsala tako da sam pila ujutro jedna casa mlake vode na prazan stomak i nisam jela 30 min.Na podne sam pila caj od kantariona i lepavac(lepka)nemate apetit, garantovano.

        Pojasni malo bolje sta ti je lepavac(lepka)jeli to neka trava ili nesto drugo,za kantarion znam ali taj lepavac je za mene nepoznat.
        Logged

        sremica63

        • Gost
        Odg: tablete za mrsavljenje
        « Reply #7 on: 13.10.2009. 13:58 »
        •  
        Dali neko zna sta je lepavac ili lepka, kako se jos zove ta biljka?
        Logged

        stanchy

        • Gost
        Odg: tablete za mrsavljenje
        « Reply #8 on: 26.03.2010. 20:50 »
        •  
        evo ja sam malo trazila i nasla nesto ... ako ko ima bolji info neka postavi.....
        http://www.dodirnime.com/forums/display_topic/id_4879/page_2/Narodna-APOTEKA/
        Logged

        suzeto

        • Novajlija
        • *
        • default avatar
        • Posts: 22
          • Email
        Odg: tablete za mrsavljenje
        « Reply #9 on: 18.04.2010. 22:01 »
        •  
        zdravo jas sum nova...pa me interesira sta je lepka lepavec dali je to isto sto i lipa ili ne,izvinite ako sum na pogresno mesto ama nemozam da se snajdam nekako... i izvinite sto pisuvam makedonski
        Logged

        Goca2

        • Gost
        Odg: tablete za mrsavljenje
        « Reply #10 on: 14.08.2010. 15:34 »
        •  
        Ja sam herba fast probala i nista na kutiji pise made in Kina. kapsulu sam otvorila i u njoj sama trava, a oslabila sam uz anti-kilogram, caj em cisti organizam em je zdrav nema nus pojava i kilogrami se nevracaju i nisi gladna. Eto probajte to pa cete videti kako e bez muke topi salo! prva tri dana kao da se nista nedesava tek posle valjda organizam pocinje da reauguje! pozdrav za sve i puno uspeha cao!
        Logged