Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: problemi sa kožom  (Pročitano 1551 puta)
majaM
Gost


« poslato: 25.04.2007. 13:01 »
Odgovori sa citatomCitat

dobar dan
ja imam 22 godine i nikada prije nisam imala problema s kozom. medjutim prije jedno godinu dana pocele su mi se pojavljivati velike potkozne akne na predjelu ledja, straznjice i straznje strane butina. te akne strasno bole na dodir i kada prodju ostavljaju tamno-smedje oziljke za sobom, tako da su mi sada ledja i noge puni ruznih oziljaka. pokusala sam neke tretmane na bazi ljekovitog bilja i etericnih ulja (kućna radinost:) ali mi nista nije pomoglo.
da li neko zna koji je uzrok svemu tome, jesu li mozda hormoni u pitanju, nedostatak vitamina i sl. i kako se moze lijeciti
hvala unaprijed
Sačuvana
3863
Gost


« Odgovor #1 poslato: 25.04.2007. 16:29 »
Odgovori sa citatomCitat

Toa se pojavuva na baza na alergija ispiti na sto si alergicna a ovie se premackuvaat so Hidrociklin  potoa koga se zazdraveni od kanturovo maslo.
Sačuvana
majaM
Gost


« Odgovor #2 poslato: 26.04.2007. 22:34 »
Odgovori sa citatomCitat

hvala na savjetu, pokušat ću, mada sam već stavljala kantarionovo ulje, ali hidrociklin nisam još
hvala još jednom
Sačuvana
xxxxxxx
Gost


« Odgovor #3 poslato: 07.05.2007. 14:14 »
Odgovori sa citatomCitat

Da li neko zna gde se mogu u Beogradu kupiti kreme dr Renaud
Sačuvana
muci
Gost


« Odgovor #4 poslato: 15.05.2007. 16:18 »
Odgovori sa citatomCitat

Draga MajaM ja sam imala istih problema i to tako od jednom.Mucila sam se mesecima sve dok nisam promenila prasak za pranje vesa na preporuku prijateljice.Od tada su mi se potkozne akne na ledjima izgubile.Koristila sam ariel.Kasnije sam razgovarala sa par osoba koje su takodje imale problema i to od istog praska.Pokusaj nista te ne kosta
Sačuvana
griva1978
Gost


« Odgovor #5 poslato: 17.05.2007. 21:11 »
Odgovori sa citatomCitat

... moja prva reakcija je da osim naravno smanjenja detređenta za rublje ( koje će se u veš mašini isto oprati i samo sa polovinom praška koliko ga uobičajeno stavljaš)... pokušaš piti čajeve od hrastove kore i / ili čička (koji čiste krv i preporučuju se kod problema sa velikim dubinskim aknama.... pogotovo u pubertetu)
Sačuvana
majaM
Gost


« Odgovor #6 poslato: 20.05.2007. 21:12 »
Odgovori sa citatomCitat

hvala velika na savjetu, vrlo je moguce da je to stvarno problem posto koristim ariel:)
pokusat cu i sa cajevima
hvala jos jednom
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu