Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: hemoroidi - krvarenje  (Pročitano 1675 puta)
Amela
Gost


« poslato: 05.09.2007. 21:55 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam jedno pitanje, ako neko moze da mi pomogne. Kako zaustaviti krvarenje kod unutarnjih hemoroida koji su u poslednje vrijeme ucestali.
Unaprijed hvala
Sačuvana
aka
Gost


« Odgovor #1 poslato: 07.09.2007. 10:02 »
Odgovori sa citatomCitat

Ima više načina da se rješite hemorioca a najvažnija je izhrana.Pokušaj da svako jutro na tašte popiješ jednu malu kašiku dobrog maslinovog ulja . Ili mekinje i med svako jutro na taše 40 dana ili potraži negdje u biljnoj apoteci mast od kunice- stolisnika.To sve u stvari reguliše slolicu pa samim tim i hemoroide.
Sačuvana
fahira
Gost


« Odgovor #2 poslato: 10.09.2007. 10:57 »
Odgovori sa citatomCitat

Amela ovaj prblem zasigurno liječi prah od lipovog drveta,a do praha ćeš doći kad drvo oguliš(koru),zgoriš ga i ugljen ohladi,istucaj pa zatim prosijati na sito.Dobiveni prah uzimati dvije juhine kašike u šolji slatkog mlijeka 2-3x dnevno do ozdravljenja.Želim Amela brzo odravljenje.
Sačuvana
griva1978
Gost


« Odgovor #3 poslato: 12.09.2007. 21:55 »
Odgovori sa citatomCitat

.. ja sam takoÄ‘er imala problema sa hemeroidima i ono Å¡to je meni pomoglo.. uz prirodnu, zdravu ishranu, maslinovo ulje i puno tekućine ... je mazanje kantarinovim uljem ( prstima... do mjesta gdje su...)   je  2x dnevno i piti tinkturu od divljeg kestena( u Hr ima ju u prodavaonicama Aromatice) 2x dnevno po 20-30 kapi u malo vode...  divlji kesten djeluje na vene, krvne žile općenito a hemeroidi su proÅ¡irene i oslabljene žile...
Sačuvana
Mijalko
Gost


« Odgovor #4 poslato: 19.09.2007. 10:18 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdravljam, judino uvo-gljiva. Samo to! Dobro zdravlje!
Sačuvana
klopotar
Gost


« Odgovor #5 poslato: 05.02.2008. 22:15 »
Odgovori sa citatomCitat

Gljiva Judino uvo. Potrazite na inetu. Krenite od autora Mirjana Davidovic, ako ne gresim. Odkucajte lekovite gljive.
Imao sam operaciju pre nekoliko godina. U pitanju je bio pocetni stadijum raka debelog creva. Trebalo je da kasnije krvavljenje predstavlja veliki problem. Nije bilo krvavljenja. I ne samo kod hemoroida, gljiva je vazna i zenama kod tipicno zenskih tegoba. Jos jednom, Judino uvo. Pije se u malim kolicinama samlevena i prokuvana, a i unosi i oblaze se bolno mesto. Raste na osusenim stablima zove.
Sačuvana
simov
Gost


« Odgovor #6 poslato: 23.02.2008. 23:49 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovana morate najpre da mi kazete koja ste krvna grupa pa cu vam reci sta mozete da konzumirate, s postovanjem Sasa i onda ce te se resiti problema.
Sačuvana
majazorić
Novajlija
*
Poruke: 4


« Odgovor #7 poslato: 23.04.2008. 20:29 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam to rijeÅ¡ila sa  običnom svinjskom masti, Oprati lagano s mlakom vodom, i ondanamazati s mašču. Kad mi je bilo akutno jedva sam mogla taknuti koliko je bolilo. Drugi dn puno manje, tako da sam uspjela masti uvuči u čmar i sve mi je bilo bolje. Svaki put to radim dnevno i po dva puta ,  sad me viÅ¡e ne boli uopće i jako sam zadovoljna. Dakle čista , neslana svinjska mast. Pozdrav Maja
Sačuvana
draganakospic
Gost


« Odgovor #8 poslato: 11.05.2008. 18:49 »
Odgovori sa citatomCitat

Nevenova mast izuzetna za hemoroide.
Sačuvana
Nije bitno
Gost


« Odgovor #9 poslato: 26.12.2008. 23:09 »
Odgovori sa citatomCitat

Ljudi dragi, ne budite glupi i odite u doktora da pogleda šta je to, lako može biti i karcinom, a ako su hemoroidi da vidi u kojem stadiju i da li je potrebna operacija. Sva ta sredstva možda mogu trenutno pomoći, ali sigurno ne trajno.
Sačuvana
sasa
Gost


« Odgovor #10 poslato: 10.04.2009. 21:06 »
Odgovori sa citatomCitat

Imam jedno pitanje, ako neko moze da mi pomogne. Kako zaustaviti krvarenje kod unutarnjih hemoroida koji su u poslednje vrijeme ucestali.
Unaprijed hvala

Predjite pod hitno vegetarijanskom načinu ishrane. 
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu