Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Poslije nekoliko godina evo me ponovo sa vama  (Pročitano 677 puta)
Freeholland
Novajlija
*
Poruke: 1


« poslato: 22.01.2009. 00:09 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovani prijatelji-ce
Poslije mislim vise od godinu i vise dana evo me ponovo sa vama.
nadam se da ce mo se lijepo druziti i izmjenjivati iskustva o upotrebi ljekovitog bilja u prakticne svrhe.
U medjuvremenu sam obisao mnogo zemalja i prikupio podosta tradicionalnih recepata o primjeni bilja i prirodnih supstanci kod zdravstvenih problema. Najvise takvih receptura sam prikupio u drzavama bivseg Sovjetskog saveza gdje je ova oblast zvanicno priznavana kao naucna. tako skoro svaki ruski ljekar sto me zaista iznenadilo jako dobro poznaje i primjenu ljekovitog bilja jer su to studirali na medicinskim fakultetima za razliku od zapadne evrope pa i nas u bivsoj Jugi gdje je bilje bilo stvar travara i mara gatara.
Dakle ko me se sjeca pozdravljam ga a ko me se ne sjeca pozdravljam i njega-njih.
A sada hajde sa pitanjima.
Sačuvana
Borsallino
Novajlija
*
Poruke: 2


« Odgovor #1 poslato: 05.02.2009. 16:52 »
Odgovori sa citatomCitat

Ciao, ciao,
Pa evo, pocecu ja. Vec sam otvorio novu temu "dlake" tako da tamo mozete vidjeti sta me muci. Ukratko:dlakavost po ledjima, prije svega ramanima. Sta se tu moze napraviti, prirodnom medicinom? Unaprijed hvala,

Borsallino
Sačuvana
danguba
Novajlija
*
Poruke: 3


« Odgovor #2 poslato: 18.04.2009. 02:19 »
Odgovori sa citatomCitat

pozdrav i s moje strane.Taman se registrovala na ovaj forum kad vidim da su sve stari datumi....mislila sam da ovaj forum ne postoji vise dok ne naletjeh na ovu sobu....Vi se vratili :)a i meni odmah veliki keeeeeeeeeeeeeeeeeez na lice!!!pozz
Sačuvana
ivanadru
Novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #3 poslato: 19.04.2009. 16:47 »
Odgovori sa citatomCitat

Postovani,
Prvi put sam na ovom forumu,pa koristim priliku da vas zamolim za savet u vezi snizavanja visokog pritiska (150/95).Takodje savet pprotiv osteoporoze u menopauzi.Inace sam zivela u Rusiji i jako verujem njihovoj trad.med.
Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu