Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: dlake  (Pročitano 1149 puta)
Borsallino
Novajlija
*
Poruke: 2


« poslato: 04.02.2009. 15:40 »
Odgovori sa citatomCitat

Pomoc!!!!
U zadnjih par godina sam primjetio da sam poceo dlakaviti po ledjima, ali ne malo, nego uzas zivi. Sta se moze napraviti da se te dlake uklone. Vazno je napomenuti, da imam dosta mladeza, tako da brijanje, vosak i tome slicno, ne dolazi u obzir. Ima li nesto da se utrlja, namaze, popije... Bas nepravedno: kosu gubim a dlake rastu na ledjima. Mislim... hajde, malo se angazujte, priblizava se ljeto... molim vas...
Sačuvana
griva1978
Punopravni član
***
Poruke: 131


« Odgovor #1 poslato: 28.02.2009. 19:18 »
Odgovori sa citatomCitat

..hormoni.... muški hormoni....
Sačuvana
Boris
Gost


« Odgovor #2 poslato: 11.03.2009. 14:36 »
Odgovori sa citatomCitat

OK, hormni, muski hormoni, Griva 1978. Ali, sta se moze tu naptaviti, tj moze li se sta tu uraditi, tako da nestanu ove dlacurine...
Sačuvana
gaviota
Novajlija
*
Poruke: 26


« Odgovor #3 poslato: 11.03.2009. 21:06 »
Odgovori sa citatomCitat

ma sto si se toliko zabrinuo pa nije to toliko ruzno vidjeti kod muskaraca sta mislis kako je zenama kad imaju dlake i tamo gdje netreba,ali priroda je cdljiva pa se poigrava sa nama.
sto se tice tvog problema imas u svakoj boljoj radnji na kozmetici depilatore u tubi s njim se premazes i za nekoliko minuta dlake mozes samo spuzvom i vodom skinuti ali one opet narastu za neko vrijeme.
nista nema trajno bilo bi najbolje da se posavjetujes sa ljekarom jer je to ipak hormonski poremecaj .
a dlake kad se skidaju bilo cime jos vise rastu to znam iz iskustva.
ili jedino ako imas para da odes na one skupe tretmane gdje to laserski skidaju sve to imas citati po casopisima ili se kod kolegica raspitaj one to sve znaju.
puno pozdrava i ne ocajavaj neka si ti zdrav a za dlake ko haje.
Sačuvana
Borsallino/Boris
Gost


« Odgovor #4 poslato: 16.03.2009. 11:06 »
Odgovori sa citatomCitat

OK, OK, ne daj Boze gorega. Slazem se. Lovu za skupe tretmane nemam, ili je bolje reci imam ali moje dlake su na petom-sestom mjestu na priooritetnoj listi. Dakle, u boljim drogerijama postoje sredstva koja bezbolno otklanjaju dlake?! To je dobra vijest. Pitacu. U svakom slucaju hvala i slazem se - nije ovo najgora stvar na svijetu ali jeste gadno za vidjeti(mislim pod ovim na dlake na ledjima. Sve ostalo je ok)
Sačuvana
Zerina
Gost


« Odgovor #5 poslato: 16.03.2009. 21:32 »
Odgovori sa citatomCitat

..hormoni.... muÅ!ki hormoni....
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu