Herbateka    
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
Autor Tema: Forever Living Products  (Pročitano 608 puta)
Ljilja
Gost


« poslato: 02.11.2002. 17:43 »
Odgovori sa citatomCitat

Pozdrav jos jedanput.Da li ko ima pouzdane informacije da li su proizvodi ove firme atestirani i da li neko zna lekare iz Beograda ili Novog Sada koji koriste njihovu Aloju?Dobila sam ponudu da za njih radim distribuciju proizvoda ali nisam sigurna u verodostojnost njihovih prica o raznim vrstama tableta u koje je spakovano svo voce i povrce koje je dnevno potrebno ili tablete u kojima su po njihovim recima spakovane omega 3 i omega 9 masne kiseline koje takodje zadovoljavaju ljudkse potrebe za dnevnim unosenjem.Ako ko zna nesto vise o njima ili je koristio njihove proizvode neka slobodno napise sve sto o njima misli!!!!
Sačuvana
Ljilja
Gost


« Odgovor #1 poslato: 04.11.2002. 16:48 »
Odgovori sa citatomCitat

Zar je moguce da niko nije koristio njhove proizvode od Aloe Vera i da ne zna kakvo dejstvo imaju po duzoj upotrebi u bilo kom slucaju!!!Molim vas odgovorite mi jer hocu da kupim njihov gel za dete.
Sačuvana
Maja
Gost


« Odgovor #2 poslato: 04.11.2002. 19:47 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam koristila aloe gel ali ne njihov vec Swiss Herbal, u staklenim flasicama i o njemu sve najbolje. Ima ga u biljnoj apoteci u Bul. Kralja Aleksandra
Sačuvana
tutti
Gost


« Odgovor #3 poslato: 05.11.2007. 22:38 »
Odgovori sa citatomCitat

Ja sam upotrebila aloe gel vitamini za decu
ali sada sam trudna i hocu da pijem milk sejk pa ne znam dali smem da pijem taj shejk ili da cekam posle trudnoce
Sačuvana
sanja32
Gost


« Odgovor #4 poslato: 27.02.2008. 18:35 »
Odgovori sa citatomCitat

Zdravo!Ja zivim u Kanadi i distributer sam ove kompanije.Sve sto mogu reci su reci hvale,jer aloa ako se ne proba ne mozete ni znati njene dragocene vrednosti,ili gel ili bilo koji njihov proizvod.Izlecila je puno ljudi i to ozbiljne bolesti.Ako se odlucis da postanes njihov distributer slobodno mozes staviti moje ime da sam te preporucila.Sanja Buric
Sačuvana
Divjak Gordana
Gost


« Odgovor #5 poslato: 16.02.2009. 19:00 »
Odgovori sa citatomCitat

Proizvodi su fantastični i treba ih obavezno početi koristiti.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Odgovor  |  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Powered by SMF 2.0 RC1 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | herbateka.eu