• Dobrodošli, gost
news News: Novo ... Biljke i Cajevi, mogu se poruciti.
Pogledajte Spisak i porucite Ovde
news

Autor Topic: 100 % lek za kamen u bubregu  (Procitan 6572 puta)

bela

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #15 on: 24.02.2006. 19:21 »
  •  
Zaklina, kada bi ti moj hirurg nacrtao kuda kamen iz zuci treba da prodje i kako treba da se savladaju 2 (dve) prepreke, shvatili biste kako pricate gluposti!
Ova druga prepreka je takva da i mulj tesko moze da prodje bez nekih bolova i sl.

Mogu ti ostaviti sajt moga hirurga, pa mu se lepo predstavi sa punim imenom i prezimenom, ali pazi, on takve odmah prijavljuje (kaze: "takve treba zatvoriti!" - i u pravu je)
Koliko njih je "izbacilo" silnu kolicinu kamenja tako sto je pilo neku mesavino od ulja&nekog kiselog drugog dela i tada dolazi do... do cega, zaklina, pa necu vas ja bas svemu uciti... ali to izbaceno kamenje svakao nije ono kamenje iz zucne kese.

A "carobnom "alojom zmajavajte nekoga drugoga! Multi level prodavci su strasno navalentni.

Ako bi se nekim cudom zucna kesica oslobodila tog stranog sadrzaja (znaci, kamen se nekako izbaci a da se ne zaglavi), pa zar vi mislite da bi ona posle radila normalno!?
Nikako! Pa ona se trajno deformise zbog tog kamenja, je uvecana manje ili vise - ona vise nikako ne moze da vrsi svoju funkciju i tada bi se u kratkom vremenu opet stvorilo kamenje... ili mozda mislite da "carobnu vodicu" treba piti ceo zivot!?
Neverovatno je kako ljudi tako malo znaju anatomiju, zalosno...

Kamen u zuci se NE MOZE istopiti, narocito ako je veci! Ali se moze pokrenuti i zaglaviti! I tada je operacija bas rizicna a ne rutinska kao kada je situacija mirna.

Kamen u bubregu se moze istopiti moze, ako nije prevelik!
Logged

Žaklina

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #16 on: 06.03.2006. 22:03 »
  •  
Poštovanje bela...
Nemoj mene hirurzi da uče to ostavljam ljudima koji veruju takvim ''hirurzima'' koji ih Å¡iÅ¡aju kao ovce sa po 700 € po operaciji i ostave lep prazan prostor gde će se iznova  nataložiti minerali i masti i stvoriti novi kamen....
Govorim  o isprobanom sredstvu koje je pomoglo za četiri meseca sa kamenom od 2x1.6cm i Å¡to je koÅ¡talo 250 €....DoduÅ¡e nije preporučio nečiji hirurg več osoba koja radi u nekom mlm programu....Svejedno čoveku je pomoglo i možete se-zainteresovani , obratiti Herbateci za broj telefona (ukoliko oni dozvole i hoće da uzmu broj i daju zainteresovanima).
Å to se tiče tog Å¡arlatana, koji bi radije da  stavi 700€ u džep nego da pomogne ljudima, zaista bih volela da se ''čujem'' sa njim da vidim kome će me prijaviti????Možda bih i ja njega mogla da prijavim...nikada se ne zna....:-)
Prodavci multilevela koji su meni prodali nisu bili navalentni, već veoma korektne osobe koje su mi prodale baÅ¡ ono Å¡to mi treba   anisu me Å¡iÅ¡ali i prodavali mi kojekakve gluposti  da bi mi uzeli novac...Kažu u mome narodu-krivo sedi  ali pravo govori!!!
Logged

Žaklina

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #17 on: 06.03.2006. 22:07 »
  •  
Usput...Aloja nije čarobna  ali je naÅ¡ organizam čudo...i prijatno bi se iznenadili kako bi nam on odgovorio na malo pažnje i pomoći...verujte mi imam troje dece i savrÅ¡eno dobro znam Å¡ta govorim i piÅ¡em...
A Å¡to se tiče uvećanja žučne kese...i verovatno objaÅ¡njenja vaÅ¡eg hirurga...sa  alojom se ona vraća u normalu i veoma  je mala verovatnoća da će se kamen ponovo pojaviti,mada nije i nemoguće.....
Logged

RADIŠA TOŠIĆ

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #18 on: 02.05.2006. 01:22 »
  •  
 DVE SUPENE KAÅ IKE RASTAVIĆA SE SIPA U 7 DCL HLADNE VODE I KADA PROVRI NEKA VRIJE 7 MINUTA KADA SE OHLADI DODA SE MALO LIMINOVOG SOKA I PIJE SE PO 2DCL IZMEDJU OBROKA JEDNO 2 MESECA I TO JE TO .
Logged

mladen

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #19 on: 13.09.2008. 18:57 »
  •  
dali pomaze tamjan u razbijanju kamena u bubregu
Logged

BOBO

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #20 on: 25.09.2008. 17:50 »
  •  
Anoniman korisnik Napisao:
-------------------------------------------------------
> Zdravo Bela,
> da budem iskren, u slucaju kamena u zucnoj kesi,
> ne verujem mnogo cajevima, ali ipak bih zeleo da
> te pitam, koje si ti cajeve koristila i dali su ti
> lekari pre operacije preporucili neke druge
> lekove. naime, znam da se zucne kiseline koriste u
> svrhu razgradnje kamena (ursodiol i chenodiol su
> aktivne supstance, ne bih znao kako se zovu sami
> preparati), doduse ova terapija dugo traje i
> uspesnost je 50%, ali me interesuje dali si ti
> imala iskustva sa ovim i dali su ti lekari
> savetovali ovu terapiju.
> hvala,
> misa
Logged

sasa

  • Gost
Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #21 on: 21.10.2008. 22:07 »
  •  
imam kamen u l.bubr. dvoumim se sta da radim.10mm
Logged

srdjan

  • Gost
Odg: Re: 100 % lek za kamen u bubregu
« Reply #22 on: 01.11.2009. 20:30 »
  •  
caoooooo.mojoj baka ima kamenje u bubregu isla je na sve pretrage i doktori su joj rekli da nesmiju je operisati da je kamenje na nezgodnom mjesti ali ako pije caj slicno zaboli je da nemoze nikuda i onda spici u bolnicu.tako vam preporucuje da najbolje uradi te nalaze pa da vidi te sta je najbolje,  a jeli imao nejko vako slicno kao sda mojom bakicom neka odgovori


Logged